Про Budni
Наші продукти
Цифрові кочівники – люди, способом життя яких стали тривалі подорожі. Водночас вони працюють віддалено, використовуючи сучасні технології, працюючи в кав’ярнях, готелях, коворкінгах, бібліотеках, заміських будинках, котеджах у будь-яких куточках світу, використовуючи ноутбук/інші гаджети, які підключені до інтернету. У подорожах цифрові кочівники не відпочивають, а працюють.
Що є перевагами для цифрових кочівників
Читайте ще: З другого погляду: 12 стереотипів у роботі з персоналом
Без програмного забезпечення віддалену роботу уявити важко. Цифровим кочівникам потрібні якісні технології/інструменти для ефективної роботи. Месенджери, відеозв’язок, спільний доступ до файлів тощо. Лише так вони можуть почувати себе частиною команди.
Так ви зможете залучити більше цифрових кочівників у команду. Щоб утримати їх, розробіть процеси, які допоможуть змінити формат роботи. Наприклад, подбайте про хороший зв’язок та вчасну виплату зарплати. Співробітники оцінять можливість стати цифровими кочівниками, більше довірятимуть роботодавцю, будуть зацікавленими в тому, щоб залишитися працювати довше з компанією.
Роботодавці, які надають цифровим кочівникам максимальну гнучкість під час виконання робочих завдань, дають їм відчуття свободи. Звичайно, кожна посада має свої особливості та вимоги бути на зв’язку у певний проміжок часу. Проте не забувайте, що працівники повинні мати час на перерви протягом дня. Такі перерви покращують продуктивність, зменшують стрес, співробітники стають більш задоволеними.
Існує багато викликів для цифрових кочівників, до них можна віднести: співпрацю, комунікації, самотність. Щоб їх приборкати, потрібно навчити працівників будувати довготривалі робочі відносини. Регулярно організовуйте онлайн-зустрічі, на початку яких поцікавтеся, як у працівників справи, що цікавого в них відбулося, чим можете допомогти.
Читайте ще: Чому команда не стає зрілою та як це змінити: 5 пасток менеджера
Читайте більше за тегами: