24 лютого в Україну прийшла війна, ініційована Росією та підтримана Білорусією. Зараз усі сили нашої армії, бізнесу та простого населення спрямовані на подолання ворога. Але допомога потрібна щодня! Нижче ми наводимо всі можливі наразі способи матеріальної допомоги українській армії!

1.  ЄПідтримка. Тепер гроші, які призначались після вакцинації, можна витратити на потреби армії. Для цього потрібно:

        Перейти у Portmone: https://www.portmone.com.ua;

        Вказати суму, яку хочете пожертвувати;

        Оплатити карткою ЄПідтримка (без комісії).

Гроші надійдуть на рахунок фонду «Повернись живим».

Важливо. Через ЄПідтримка можна також переказувати з гроші з Monobank, Приватбанк й Альфа-Банк.

2. Переказ із рахунку «Бонус+». У ПриватБанку є картка «Бонус+», на яку час від часу накопичуються гроші (залежно від покупок). Накопичені кошти тепер можна переказувати на допомогу армії:

        Зайдіть у додаток ПриватБанк;

        Відкрийте розділ «Сервіси»;

        Виберіть «Добро» та «Допомога ЗСУ»;

        Перекажіть гроші з картки «Бонус+».

3. Спеціальний рахунок для переказу. Нацбанк відкрив мультивалютний рахунок для збору коштів. Зараховувати гроші можна у національній валюті, USD, GBP, EUR.

Як повідомляє НБУ, за одну добу на рахунок надійшло понад 300 мільйонів гривень.

4. Переказ Міністерству оборони України. Гроші на матеріально-технічне та медичне обладнання в іноземних валютах можна також перерахувати Міністерству оборони (і не тільки резидентам України). Детальніше про рахунки можна дізнатись тут.

5. Перерахування криптовалюти. Оскільки багато фондів сьогодні вже перезавантажені, є можливість переказати будь-які криптовалюти в спеціальний резервний фонд. Щоб це зробити переходьте за посиланням: https://my.kuna.io/en/kunaid-ukraine.

Також можна переказувати гроші у біткоїнах. Фонд «Повертайся живим» на сторінці в Facebook вказав реквізити.

6. Переказ грошей на рахунки НБУ та фонду «Повертайся живим» з головної сторінки robota.ua. Просто натискайте на кнопку та переводьте кошти напряму. 

Додатково!

1. «Повернись живим». Цей фонд працює та допомагає нашій армії вже не один рік. Він займається модернізацією озброєння та забезпеченням військових усіма необхідними речами (тепловізори, каски, бронежилети, теплі речі).

  Сьогодні, на жаль, з’явилося багато фейкових сайтів (зокрема savelife.net.ua). Щоб не стати жертвою обману переходьте тільки на офіційні: https://savelife.in.ua та https://comebackalive.in.ua.

2. «Армія SOS». Це громадська ініціатива, яка створена з 2014 року. Вона займається створенням безпілотників, авіарозвідки та розробкою програмного (для керування вогню) й навігаційного забезпечення.

   Сьогодні організація у посиленому режимі працює та закликає усіх небайдужих долучитися до збору коштів: https://armysos.com.ua/pomoch-armii.

3. Крила Фенікса. Благодійний фонд, який турбується про засоби індивідуального захисту для військових (каски, бронежилети тощо). Також вони надають потрібний одяг, взуття, ліки та займаються реабілітацією поранених.

Щоб долучитися до фонду та допомогти армії переходьте за покликанням: http://wings-phoenix.org.ua/uk/

4. Медичний батальйон «Госпітальєри». Організація займається ремонтом автомобілів, забезпеченням військових засобами індивідуального захисту та аптечками. Розпоряджається коштами та публікує інформацію щодо реквізитів на сторінці в  Facebook Яна Зінкевич.

5. Червоний Хрест України організовує збір коштів на допомогу мирному населенню України. robota.ua вже підтримала організацію, перерахувавши 5 мільйонів гривень. Ви та ваші компанії також можете долучитися:

6. Благодійний фонд «Восток-СОС» підтримує жертв конфлікту та переселенців, працює над відновленням регіонів, що постраждали від військової агресії, сприяє демократичним змінам в регіоні та країні в цілому. Зробити грошову пожертву можна тут

7. Всеукраїнський центр волонтерів «People’s Project» організовує збір коштів на різні проєкти: армія, охорона здоров’я, соціальні ініціативи. Ви можете обрати ціль та перерахувати кошти саме на той проєкт, який бажаєте підтримати. Зробити це можна тут

Вся актуальна інформація щодо допомоги армії, пунктів здачі крові, інформаційної безпеки знаходиться в Telegram-боті @Hotovyi_do_vsioho_bot. Долучайтеся та слідкуйте за найважливішим. 

Наголошуємо, що інформацію варто дізнаватися лише з перевірених джерел, оскільки шириться багато фейків! 

Не стійте осторонь і підтримуйте нашу армію, адже вона не лише захищає Україну, а й рятує наші життя.

Залишаймося сильними, залишаймося дружніми! Лише так і лише разом ми переможемо ворога! Слава Україні!