Любі читачі онлайн-журналів The Point та ПроHR!

Майже 10 років тому команда robota.ua запустила власні онлайн-журнали — The Point для пошукачів та ПроHR для роботодавців. Протягом цього часу на їх сторінках ми опублікували понад 10 тисяч матеріалів, які допомагали пошукачам знаходити роботу, а роботодавцям — потрібних людей. 

Проте зараз, у часи важких випробувань та історичних змін для нашої України, ми прагнемо бути ще кориснішими та надавати якомога більше інформації тим, хто цього потребує на ринку праці. Тому ми перезапускаємо онлайн-журнали The Point та ПроHR у форматі медіаплатформи Budni. 

Чим Budni відрізняються від онлайн-журналів? 

На відміну від The Point та ПроHR, які комунікували кожен зі своєю аудиторією, Budni охоплюють всіх людей, які будь-коли шукали роботу або співробітників у свої команди, працюють зараз або планують працювати в майбутньому. Тобто всіх учасників українського ринку праці. 

Тут і пошукачі, і роботодавці можуть знайти для себе щось корисне. Дізнаватися, що відбувається з зарплатами та робочими місцями. Ознайомлюватись із кейсами українських компаній. Брати участь в опитуваннях і тим самим допомагати нам із аналізом ринку праці. А ще — ділитися власним досвідом, адже ми певні, що кожен має що розказати про свої будні. 

Що буде з посиланнями на статті, які я читав (-ла) раніше в онлайн-журналах The Point або ПроHR? 

Всі статті, які були опубліковані раніше, переїхали на Budni і відтепер зберігатимуться тут. 

При переході на матеріал ви автоматично потрапите на нову сторінку: про це вже подбала наша команда розробників 🙂 

Ми щиро вдячні вам за підтримку та інтерес до наших видань! Саме завдяки вам ми прагнемо робити більше, оновлюватись та ставати кориснішими щодня.

Попереду в нас – довга та терниста дорога змін, тож давайте долати її разом, поповнюючи багаж знань та працюючи на Перемогу!