Як виникла медіплатформа Budni?

У 2000 році в Україні запрацювала перша онлайн-платформа з пошуку роботи robota.ua. Вона повністю змінила уявлення про пошук роботи і потрібних людей, спростила та в рази пришвидшила цей процес. З часом ми зрозуміли, що є велика необхідність в інформаційному супроводі людей, які шукають роботу, та роботодавців, які створюють робочі місця. Так у нас з’явились онлайн-журнали — The Point для пошукачів та ПроHR для роботодавців. Протягом майже 10 років на їх сторінках ми публікували поради зі створення резюме та проходження співбесід, проводили опитування та створювали добірки вакансій. Розповідали про українські компанії та принципи їх роботи. Проте настав час змін. Ми прагнемо бути для вас більш корисними, інтерактивними та сучасними, давати цінність у тих питаннях, які залишаються відкритими на ринку праці. Ділитися аналітикою ринку праці. Дати можливість отримувати інформацію та шукати роботу / співробітників в одному місці. Саме для цього ми адаптували контент онлайн-журналів та створили Budni — медіаплатформу від robota.ua, що об’єднує всіх, хто працює або бажає працювати.

Що можна знайти на Budni?

Budni — для тих, хто любить роботу та вміє поєднувати її з життям.

Тут ми публікуємо:

  • поради для всіх етапів пошуку роботи
  • тренди рекрутингу та управління персоналом
  • авторські колонки експертів ринку праці
  • інтерв’ю та захоплюючі історії українців
  • аналітику та новини ринку праці
  • необхідну інформацію про нюанси роботи під час війни
  • тести та гороскопи, які допоможуть відволіктись від буденної рутини.

А ще ми віримо: кожен наш читач має що розказати про свої будні. Тому згодом у вас з’явиться можливість також стати автором і публікувати свої колонки на Budni :)

Якщо ви вже зараз хочете поділитися історією, кейсом або експертизою з читачами нашої медіаплатформи — надсилайте запит на budni.info@rabota.ua.