До нового року – лічені дні. Час і нам пригадати 2023-й – з його викликами, подіями та випробуваннями. А ще – великими та маленькими перемогами, які стали можливими завдяки команді robota.ua.

Що класного команда robota.ua встигла зробити у 2023 році?

Досягли вражаючої позначки – понад 5 мільйонів резюме на robota.ua

Українці активно обирають нашу платформу для пошуку кар’єрних можливостей, і кількість резюме постійно зростає. На вакансії від українських роботодавців чекають вже понад 5 мільйонів талановитих новачків, амбіційних спеціалістів та досвідчених лідерів. І це найбільша база резюме в Україні. 

Розвивали платформу, створюючи нові можливості для пошукачів та роботодавців

  • Запустили новий покращений сервіс для створення резюме.
  • Зробили чат-боти для пошуку роботи у Telegram та Viber ще зручнішими.
  • Випустили оновлений мобільний застосунок для рекрутерів, який забезпечує зручний доступ до кабінету роботодавця зі смартфона.
  • Інтегрували ChatGPT, що допомагає створити текст вакансії в один клік та підготувати питання для співбесіди.
  • Покращили систему рекомендацій: наш штучний інтелект відбирає кандидатів, що найбільше підходять саме для конкретної вакансії. І навпаки – радить пошукачам найцікавіші вакансії, що відповідають їхньому досвіду.
  • Поставили жирну крапку на шляху дерусифікації, змінивши адресу сайту з rabota.ua на robota.ua.  

І додали багато інших чудових функцій, з якими роботодавці та пошукачі можуть ще швидше знаходити одне одного.

Запустили безкоштовний інструмент з управління рекрутингом – Helper

Протягом 2023 року наша команда активно працювала над інструментом Helper. Він допомагає рекрутерам керувати проєктами найму, збирати в одному місці відгуки з різних джерел та формувати власну базу кандидатів. Ми додали багато класних можливостей, аби роботодавці могли автоматизувати процеси найму і знаходити нових співробітників ще швидше та ефективніше.

Познайомили українців з псом-роботошукесом у новій рекламній кампанії

Ми втілили наш застосунок для пошуку роботи в образі пса-роботошукеса. Ви могли бачити його у соціальних мережах чи по телевізору – адже рекламу robota.ua вже встигли переглянути понад 12 мільйонів українців.

Він завжди готовий прийти на допомогу та накопати для пошукачів найцікавіші вакансії. А ще – перевірити роботодавців, легко створити резюме просто у мобільному застосунку, знайти вакансії поруч та багато іншого.

Залишалися на зв’язку з українськими роботодавцями

Ми розпочали 2023 рік з онлайн-конференції HR 365. Обговорювали актуальні робочі питання на онлайн-вебінарах «Будні HR». У травні – зустрілися на «Ейчаріночці» та відзначили професійний день HR-фахівців за міжнародним календарем. А у вересні – вперше з початку повномасштабного вторгнення побачились наживо на масштабній конференції HR Camp. 

Відзначили найцікавіші HR-проєкти на Премії HR Pro Awards

23 листопада відбулась церемонія нагородження головної HR-премії країни – HR Pro Awards. Її з 2021 року організовує robota.ua та Українська Асоціація HR-професіоналів HR Pro.

HR Pro Awards 2023 – це понад 100 номінантів, 50+ експертів, 12 номінацій, 15 галузей та 25 переможців. Ми пишаємося командними та особистими досягненнями представників української HR-сфери.

Стали надійним партнером державного сектору ринку праці

На robota.ua активно розміщують вакансії та шукають співробітників державні установи, міністерства, силові структури, заклади освіти, заклади охорони здоров’я, а також благодійні та громадські організації.

Загалом з початку 2023 року ми надали державним компаніям 79 тисяч безкоштовних вакансій – в еквіваленті майже на 23 мільйони гривень.

Підтримували захисників та цивільне населення

У 2023-му році ми придбали 3 карети швидких та 4 пікапи для наших захисників, доєднались до руху допомоги постраждалим від теракту на Каховській ГЕС, запустили проєкт з UAnimals для допомоги тваринам, що постраждали від війни, приєднувались командою до волонтерських ініціатив – на підтримку Фундації Дім Рональда Макдональда, Тиловиків Азову та інших важливих благодійних проєктів. А ще – забезпечували підтримку співробітникам robota.ua, що служать у лавах ЗСУ.

Створили платформу «Рекрутинг для захисту України»

На цій платформі зібрані пропозиції для всіх, хто бачить себе на службі в армії. Ми створили платформу, де вакансії можна обрати самостійно – за спеціальністю, підрозділом чи військовою частиною.

6 грудня robota.ua підписала Меморандум з Міністерством Оборони, аби допомагати країні тим, що ми найкраще вміємо робити – з’єднувати роботодавців, у цьому випадку ЗСУ, із вмотивованими кандидатами. Меморандум передбачає, що військові підрозділи можуть розміщувати вакансії на robota.ua безоплатно.

І зробили ще безліч корисних справ, аби пошукачам та роботодавцям було з нами комфортно та легко❤️

Нехай у 2024-му на українців чекає гарна робота, а на роботодавців – талановиті кандидати. А ми, своєю чергою, зробимо все можливе, аби вони знайшли одне одного.

Читайте ще: Як успішно провести стратегічне планування? Кейс robota.ua