Минуло більше місяця з початку війни в Україні. Зараз дуже важливо та цінно підтримувати одне одного і економіку країни, саме тому ми продовжуємо працювати і робити свій внесок у перемогу!

Ділимося своїм досвідом та розповідаємо про те, що відбулося за цей місяць в компанії robota.ua, як ми працюємо з командою в цей нелегкий час.

Підтримка та комунікація 

Пріоритетом компанії насамперед залишається безпека співробітників. Ми зберегли усі робочі місця та виплатили передчасно заробітну плату у повному обсязі всім співробітникам до квітня включно. 

З командою ведемо постійну комунікацію, оскільки дуже важливо відчувати підтримку у цей буремний час. Раз на тиждень у нас проходять зустрічі всіх співробітників компанії, ми підтримуємо одне одного та допомагаємо команді. 

Крім цього, HR-департамент регулярно фіксує переміщення співробітників, щоб мати детальне розуміння, хто і де знаходиться, чи в безпеці, як настрій. Тим, хто залишився в Україні, відправляємо гуманітарну допомогу. 

Співробітники robota.ua вантажать гуманітарну допомогу

З початку війни ми організували для наших співробітників низку вебінарів про надання першої медичної допомоги та запропонували підтримку від психолога. Також у перші дні війни був створений чат на всю компанію для оперативного спілкування та взаємодопомоги. 

Додатково працюють наші чати для підтримки робочих питань: колеги підстраховують одне одного, якщо в когось немає можливості вийти на зв’язок. 

Допомога співробітникам із ЗСУ та ТрО

У нашій команді є хлопці та дівчата, які добровільно пішли до ЗСУ та тероборони, захищають нашу державу і кожен день наближають нас до перемоги! Ми збираємо кошти серед співробітників компанії для закупівлі необхідного обмундирування для наших захисників. Спільними зусиллями вже придбали бронежилети 4 класу захисту і тактичні аптечки. 

Очікуємо та плануємо надіслати найближчим часом кевларові каски, дощовики, рації, поясні розгрузки, тактичні окуляри. Також у планах — придбати для наших захисників тактичні навушники, наколінники, перчатки, тактичні рюкзаки та ремені. Віримо в нашу армію!

Допомога з релокацією до Польщі 

Спільно з нашою материнською компанією Grupa Pracuj, ми підтримуємо й тих співробітників, які мають бажання до тимчасової релокації та прийняли рішення виїхати до Польщі: 

  • допомагаємо з транспортом до Польщі
  • зустрічаємо співробітників на кордоні
  • координуємо їх щодо подальших дій

Також наші колеги з офісу Grupa Pracuj допомагають з проживанням у Польщі нашим співробітникам, їхнім дітям та батькам (родичам першої лінії спорідненості).

Ми впевнені: коли настане мир та перемога, всі обов’язково повернуться до рідної України!

Наш найкращий офіс, де вже скоро ми знову всі разом зустрінемось

Підтримка команди та постійна комунікація допомагають нам продовжувати працювати та залишатися на сторожі ринку праці. Ми щиро віримо у нашу перемогу і кожен на своєму місці, своїми діями наближує цей момент!