robota.ua оголосила про запуск нової платформи «Рекрутинг для захисту України», де зібрані всі актуальні вакансії в армії. Ініціатива покликана допомогти українцям знайти роботу в лавах Сил оборони, а державі – вмотивованих військовослужбовців.

  • Вибір вакансій – за кандидатом. На сайті можна самостійно обрати підрозділ і посаду, відгукнувшись на вакансію, що відповідає вашому професійному досвіду.  
  • Усі дані – захищені. robota.ua нікому не передає персональні дані без згоди кандидата. Ба більше, відгукнутись на вакансію можна з анонімним резюме – приховавши ім’я, фото, контакти та колишніх роботодавців.
  • Інформаційна підтримка. Команда robota.ua готова надати кандидатам інформаційну підтримку на всіх етапах рекрутингового процесу та реагувати у випадку порушень.

«Різні фахівці – як з військовим, так і з цивільним досвідом – сьогодні відіграють важливу роль у захисті України від збройної агресії. Ми віримо, що цей проєкт допоможе армії підсилитись професійними кадрами, а тим, хто вирішив захищати Україну, – самостійно обрати місце для військової служби», – Валерій РешетнякCEO robota.ua.

«Сили оборони сьогодні є чи не найбільшим роботодавцем в Україні. Команда robota.ua допоможе організувати набір до війська шляхом сучасної системи рекрутингу. На платформі «Рекрутинг для захисту України» кандидати самостійно обирають спеціальність, на яку вони хочуть мобілізуватися, попередньо ознайомившись з вимогами і деталями вакансій», – Сергій Лозко, директор з інновацій robota.ua. 

6 грудня Міністерство оборони України та перша платформа з пошуку роботи в Україні robota.ua підписали Меморандум про співпрацю в рамках рекрутингу для ЗСУ. Ініціатива покликана покращити процеси відбору вмотивованих військовослужбовців.

Читайте ще: Як керувати конфіденційністю даних під час пошуку роботи?