Підготували добірку високооплачуваних вакансій для представників різних професій та галузей. На robota.ua ви можете знайти ще більше вакансій, користуйтеся фільтрами, які полегшать пошук та допоможуть знайти свою роботу серед десятків тисяч вакансій. Пропозиції актуальні на цю мить і доступні для працевлаштування.

Провідний програміст 1С у bodo

📍Київ

Завдання майбутнього працівника: покращувати швидкість роботи системи; налаштовувати роботу інструментів для аналізу вузьких місць у конфігурації; покращувати досвід роботи співробітників у системі та створювати АРМ; налаштовувати інтеграції з іншими системами (HTTP-сервіси, web-сервіси, API тощо); писати ТЗ самостійно та приймати ТЗ від користувачів; писати інструкції та регламенти; слідкувати за чистотою коду/простотою та логічністю роботи системи.

Анонсована зарплата 100 000-120 000 грн.

Відгукнутися

Менеджер з питань оподаткування (податкового планування)

📍Львів

Вимоги до майбутнього керівника: вища освіта за напрямами «Фінанси», «Аудит», «Бухгалтерській облік»; знання податкового законодавства, розуміння бухгалтерського обліку, досвід у сфері управління податками та податковим навантаженням, розуміння роботи виробничих і аграрних підприємств.

Анонсована зарплата 80 000-100 000 грн.

Відгукнутися

Керівник групи розвитку торговельного маркетингу в ROSHEN 

📍Київ

Побажання до майбутніх працівників: вища освіта; досвід роботи від 5-ти років на аналогічній посаді у сфері FMCG; знання процесу ціноутворення під час промо та навички формування управлінської звітності; досвід роботи з великими масивами інформації, відмінне володіння Excel; досвід роботи з Space management, Apollo, ABM Shelf (буде перевагою).

Анонсована зарплата 150 000 грн.

Відгукнутися

Керівник відділу постачання та закупівель

📍Одеса

Українська торгово-виробнича компанія у пошуку керівника. Серед вимог: релевантний досвід роботи від 5-ти років; вміння ефективно вибудовувати комунікацію з постачальниками; знання англійської мови (бажано); розвинені навички ведення переговорів та управлінські навички; досвід роботи в 1С8 УВП та формування задач для автоматизації процесів під запити компанії; вміння працювати з великими обсягами інформації та обробляти дані для бізнес-аналітики процесу закупок (просунутий рівень володіння MS Excel).

Анонсована зарплата 90 000 грн.

Відгукнутися

Головний бухгалтер

📍Київ

Паливна компанія, входить в групу компаній експрес-доставок в Україні та Європі, запрошує взяти участь у конкурсі на позицію. Зона відповідальності: бухгалтерський та податковий облік компанії (роздріб палива); ПДВ, акциз, ЗЕД, звітність на загальній системі оподаткування.

Анонсована зарплата 80 000 грн.

Відгукнутися

Операційний директор (chief operating officer)

📍Кам’янець-Подільський

Міжнародна рекрутингова компанія шукає в команду досвідченого фахівця, який допоможе вдосконалити бізнес-процеси компанії та операційно управлятиме бізнесом. Анонсується: допомога з релокейтом + оплата житла, якщо ви з іншого міста; випробувальний термін – 2 місяці (підписується договір); після успішного проходження випробувального терміну – оформлення в штат; оплачувана відпустка та лікарняні; отримання коштів на відвідування спортзалів, гуртків; оплата необхідного навчання для підвищення кваліфікації.

Анонсована зарплата 110 000-140 000 грн.

Відгукнутися

Заступник комерційного директора

📍Київ

Один з провідних лідерів у сфері дистрибуції та роздрібної торгівлі в Україні шукає фахівця. Роботодавець звертає увагу на: досвід роботи у сфері комерції та маркетингу – не менше 5-ти років, зокрема, на керівних посадах; знання фармацевтичного ринку та дистрибуційних процесів; високий рівень аналітичних та стратегічних навичок; вміння керувати командою та досягати поставлених цілей.

Анонсована зарплата 150 000 грн.

Відгукнутися

Директор департаменту асортименту 

📍Київ

Мережа аптек шукає директора. Серед завдань: розробка та впровадження стратегії асортименту, враховуючи потреби та попит клієнтів; аналіз ринку та конкурентів для пошуку нових товарів та ідей; управління процесом закупівлі товарів та співпраця з постачальниками; організація та контроль роботи підрозділів категорійного менеджменту, трейд-маркетингу та ВТМ; планування та контроль фінансових показників департаменту.

Анонсована зарплата 150 000 грн.

Відгукнутися

Директор з маркетингу в RoBeauty

📍Одеса (віддалено)

Український бренд косметики для тіла шукає справжнього гуру маркетингу. Пропонується: участь у наймасштабнішому beauty-проєкті, робота у стабільній компанії; досвідчена команда та завжди продуктивна атмосфера; можливість реалізації ваших грандіозних ідей.

Анонсована зарплата 100 000 грн.

Відгукнутися

Виконавчий директор

📍Київ

Девелоперська компанія шукає в команду директора. Портрет ідеального кандидата: досвід у сфері нерухомості або девелопменту; успішний запуск роботи компанії з нуля (буде перевагою); високий рівень стратегічного мислення та здатність до прийняття рішень; здатність формувати ефективні команди та вдосконалювати корпоративну культуру; відмінні навички управління проєктами та командою.

Анонсована зарплата 100 000-200 000 грн.

Відгукнутися