Нові можливості знайти віддалену роботу пропонуємо у свіжій добірці вакансій на robota.ua. Звертаємо вашу увагу, що деякі роботодавці пропонують кандидатам самостійно вирішити – працювати віддалено або в офісі. Ще більше вакансій знайдете, перейшовши на наш сайт та застосувавши фільтри. Бажаємо успіхів! 

Маркетолог у Grand Car 

Що потрібно робити фахівцю на віддаленій посаді: розробляти маркетингові та рекламні стратегії; шукати та впроваджувати нові рекламні канали; займатися аналітикою, показниками, аналізом рекламних компаній та коригуванням; моніторити та аналізувати ринок, слідкувати за трендами; працювати з блогерами.

Відгукнутися

Логіст в «УВК-ІНТЕРНЕШНЛ»

📍Робота віддалена, можна працювати в офісі у Києві

Розглядають кандидатів з досвідом роботи логістом в експедиційній/транспортній компанії на ринку автомобільних перевезень FTL по Україні від 3-х років (не менше); досвідом роботи з великими замовниками; власною актуальною базою перевізників. Серед іншого роботодавець анонсує бронювання працівників.

Відгукнутися

Експерт з формування звітності та аналізу в «Укренерго»

Національна енергетична компанія запрошує в команду. Побажання до кандидатів: вища освіта; в процесі отримання АССА та/або СIМА; знання управлінського, податкового та бухгалтерського обліку за міжнародними стандартами (МСФО); розуміння процесу складання звітності підприємства; знання методів аналізу фінансово-господарської діяльності підприємства; знання та практичні навички роботи з інструментами Power BI, Power Pivot (буде перевагою); впевнений користувач MS Office (MS Word, MS Outlook), високий рівень володіння MS Excel; знання англійської мови середній рівень.

Відгукнутися

Системний інженер, Microsoft Cloud Solutions в INNOWARE

📍Віддалена робота, є можливість працювати в офісі компанії у Києві

Побажання до професійної кваліфікації майбутніх працівників: від 3-х років досвіду на позиції системного/Data-інженера або системного адміністратора; повна вища технічна освіта за напрямками: IT, комп’ютерні науки, кібернетика, математика тощо; впевнені знання рішень та платформ Microsoft: Windows Server, Active Directory DS, Exchange Server, SharePoint Server, SQL Server або хмарних аналогів; розуміння базових технологій IP-мереж: Routing, VPN, DNS; досвід написання технічної документації; вільне володіння українською мовою, знання англійської мови на рівні Upper-Intermediate.

Відгукнутися

Спеціаліст служби підтримки Glovo у Global Bilgi

Міжнародний аутсорсинговий контактний центр відкриває вакансію. Обов’язки майбутнього працівника: вирішення питань, пов’язаних з доставкою; робота зі вхідними чатами та листами; здійснення вихідних дзвінків за додатковою інформацією чи інформуванням; робота з корпоративними програмами та сервісами.

Відгукнутися

Youtube Seo-спеціаліст в «Юдана»

Шукають спеціаліста, який допоможе в просуванні дитячого YouTube-каналу та роликів. Якщо ви знаєтесь на SEO-оптимізації YouTube, добре розумієте алгоритми ранжування платформи, готові працювати у висококонкурентній сфері, відгукуйтеся на вакансію.    

Що потрібно робити: досліджувати ключові слова та робити аналіз конкуренції для розробки стратегії просування; оптимізувати заголовки, описи, теги та мітки для забезпечення максимальної релеватності пошуковим запитам; виводити в топ відео за групами ключів та популяризувати канали.

Відгукнутися

Інженер з якості (обслуговування поштоматів) у «НОВОБОКС» («Нова Пошта»)

Основні обов’язки на посаді: технічне та сервісне обслуговування поштомату; забезпечення ефективної та якісної роботи поштомату; оперативне вирішення нестандартних випадків роботи поштомату; контроль дотримання правил техніки безпеки, норм охорони праці та правил протипожежної безпеки; аварійне відкриття комірки поштомату; регламентне обслуговування комірок поштомату.

Відгукнутися

Бізнес-аналітик проєктного офісу в ПУМБ

Розглядаються кандидати з вищою освітою (технічною, математичною, економічною); досвідом роботи на посаді бізнес-аналітика – від 3-х років; досвідом роботи на проєктах з впровадження інформаційних систем та/або процесному менеджменті – від 2-х років; які володіють навичками застосування методів і технік бізнес-аналізу (User story mapping, Acceptance criteria тощо); досвідом роботи за методологією SDLC SCRUM.

Відгукнутися

Менеджер з персоналу в «МЕТІНВЕСТ»

Міжнародна гірничо-металургійна група компаній шукає менеджера з персоналу на підприємство Групи – «МЕТІНВЕСТ-ШІППІНГ». Очікування від претендентів: вільне володіння українською мовою (грамотна письмова та розмовна); наявність вищої освіти; досвід роботи у рекрутингу, знання методів пошуку та підбору персоналу, досвід роботи у транспортно-експедиторській сфері (буде перевагою); досвідчений користувач ПК, навички роботи з пакетом MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams).

Відгукнутися

Middle Marketing Specialist у Laba Group

📍Onsite в офісі, remote або hybrid

Шукають фахівця, який/яка буде відповідати за збільшення лідогенерації за допомогою соціальних мереж, локальних джоб-бордів та інших інструментів. Завдання, які чекають на майбутнього працівника: робота з рекрутинговими воронками; формування та тестування гіпотез щодо покращення конверсій на кожному з етапів; пошук і оптимізація ЦА для покращення конверсій у воронці; генерація ідей для реклами, постановка ТЗ, запуск РК, A/B-тестування; відстеження метрик, аналіз результату та подальші покращення, шляхом побудови гіпотез.

Відгукнутися