Свіжа добірка вакансій для представників сфери HR в різних регіонах України – до вашої уваги. Менеджери з персоналу, рекрутери, спеціалісти з навчання персоналу, начальники відділу кадрів, фахівці з внутрішніх комунікації – ці та інші вакансії представлені в добірці. Якщо ви шукаєте роботу за іншою спеціальністю, в іншому регіоні, з іншими умовами праці – скористайтеся фільтрами на robota.ua. Поспішайте, вакансії швидко закриваються!

Менеджер з персоналу в «Салтівський м’ясокомбінат»

📍Дніпро

Виробник ковбасних та м’ясних делікатесів запрошує у свою команду. Чим займатиметься майбутній працівник: пошуком та масовим підбором персоналу (продавці, помічники, офісні вакансії тощо); вестиме бази кандидатів у Google-таблицях та «Бітрікс»; братиме участь в HR-процесах компанії (привітання зі святами колег, організація відряджень колег з інших регіонів тощо); моніторингом ринку праці.

Відгукнутися

Junior HR Generalist у Teva

📍Київ

Міжнародна фармацевтична компанія оголошує конкурс на посаду. Очікування від кандидатів: вища освіта; досвід роботи на посаді персонального асистента або асистента відділу від 1-го року; досвід роботи в HR буде додатковою перевагою; англійська мова на рівні Upper-Intermediate та вище; навички ділового спілкування та знання ділової етики; знання MS Office на рівні впевненого користувача та, особливо, Excel (математичні формули, зведені таблиці тощо); оперативність в підтримці процесів, багатозадачність, бажання навчатися та розвиватися у сфері HR.

Відгукнутися

Заступник директора з персоналу в «ІНТЕРА»

📍Чернігів

Міжнародна торговельно-виробнича компанія в пошуках фахівця. Побажання до кандидатів: вища освіта; досвід роботи на керівній посаді HR-напряму від 5-ти років; досвід управління персоналом та досягнення конкретних результатів у бізнесі; відповідальність, ініціативність.

Відгукнутися

Фахівець з підбору персоналу/рекрутер в «АБІНБЕВ ЕФЕС Україна»

📍Київ

На що звертає увагу роботодавець: вища освіта; досвід роботи в галузі підбору персоналу – не менше 2-х років; навички проведення інтерв’ю, залучення та оцінки персоналу; знання методів планування та підбору персоналу; відмінні комунікативні навички; навички роботи з ПК (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint); знання англійської мови – не нижче Intermediate.

Відгукнутися

Менеджер з адміністрування персоналу у ДТЕК

📍Полтава

Енергетична компанія в пошуках фахівця. Що буде робити працівник на посаді: організація процесу підбору персоналу відповідно до кваліфікаційних вимог вакансії (від отримання заявки до виходу кандидата на роботу); проведення та організація співбесід з кандидатами; підтримка процесу кадрового адміністрування (прийом, переведення, звільнення працівників); адаптація нових працівників; комунікація та надання консультацій керівникам структурних підрозділів за напрямком HR; формування кадрового резерву.

Відгукнутися

Керівник відділу лінійного підбору в NovaPay

📍Київ

Фінансова компанія (група компаній «Нова пошта») оголошує конкурс на вакансію. Основні завдання на посаді: управління повним циклом рекрутменту лінійного персоналу; планування процесу пошуку та підбору лінійного персоналу; аналітика методів пошуку та їх результативності в різних регіонах; проведення дослідження EVP у відповідному сегменті ринку; формування звітності за ефективністю підбору; адаптація персоналу та контроль проходження випробувального терміну; взаємодія з керівниками бізнес-функцій в компанії.

Анонсується можливість працювати в гібридному форматі (офіс та віддалено).

Відгукнутися

Рекрутер в ROZETKA

📍Віддалено

Інтернет-магазину потрібен спеціаліст. Що входитиме в коло обов’язків: пошук персоналу на вакансії, робота з джерелами кандидатів: job-портали, ЗМІ, база резюме, ВНЗ, рекомендації; підбір персоналу: обробка та оцінка резюме, проведення телефонних інтерв’ю та очних співбесід. Якщо хочете розвиватися у сфері HR відгукуйтеся.

Відгукнутися

Спеціаліст з навчання персоналу (Junior) у Binotel 

📍Київ

Продуктова ІТ-компанія, оператор бізнес-комунікацій в Україні, відкриває вакансію. Обов’язки на посаді: проведення навчання з продукту та техніки продажів для нових співробітників компанії; проведення оцінки ефективності навчання, проведення атестації та тестування персоналу; підготовка та актуалізація супутніх матеріалів для навчання: презентацій, роздаткових матеріалів, пам’яток, тестів тощо; підтримка корпоративної культури та командного духу учнів.

Відгукнутися

Начальник відділу кадрів в Ukrlandfarming

📍Миколаївська обл., Березанський р-н., с. Калинівка

Сільськогосподарський холдинг оголошує конкурс на заміщення посади. Шукають кандидата з: вищою освітою; який володіє методами пошуку персоналу; знає трудове законодавство України; має досвід кадрового адміністрування; вміє приймати рішення у рамках своїх повноважень.

Відгукнутися

Помічник директора з управління персоналом в «Укренерго» 

📍Київ

Національна енергетична компанія шукає в команду працівника. Анонсується: офіційне працевлаштування, регулярна та прозора заробітна плата, оплачувані відпустки та лікарняні; корпоративні тренінги, професійне навчання, Інститут внутрішніх тренерів, система дистанційного навчання; масштабні проєкти; гнучкий графік роботи, можливість працювати віддалено; корпоративний лікар, медичне страхування, підтримка батьківства, виплати мобілізованим колегам, щорічна матеріальна допомога на оздоровлення; можливість професійного зростання та розвитку.

Відгукнутися

Старший фахівець із внутрішніх комунікацій в OKKO

📍Львів

Розглядають кандидатів з досвідом роботи у напрямку внутрішніх комунікацій від 2-х років; навичками написання новин та інших інформаційних повідомлень для співробітників; навичками роботи з презентаціями та всіма продуктами MS Office; знанням (базовим) SharePoint, Photoshop, бажано – Canva, Figma; навичками пошуку інформації в пошукових системах, аналізу даних, планування, прогнозування; навичками підготовки звітності, діловодства.

Всі військовозобов’язані працівники компанії підлягають бронюванню за наявності належно оформлених військово-облікових документів.

Відгукнутися