Якщо вам набридла звичайна робота та ви готові рости і розвиватися, редакція медіаплатформи budni підготувала добірку вакансій, які зроблять ваше життя цікавішим. Ще більше вакансій ви знайдете на robota.ua, користуйтеся фільтрами та знаходьте роботу у своєму регіоні. Вакансії швидко закриваються, не зволікайте!

2D-художник, дизайнер взуття

📍Одеса

На проєктну роботу шукають талановитого дизайнера, який займатиметься розробкою, створенням реклами взуття та обробкою кольорокорекцією відеоматеріалів.

Відгукнутися

Ice-cream Maker у Gelarty

📍Київ

Ресторан авторського морозива запрошує на роботу. Обов’язки майбутнього працівника: приготування морозива відповідно до технологічних карт; підготовка процесу до відкриття зміни та завершення; контроль та облік продукції; забезпечення чистоти на робочому місці; замовлення необхідної продукції.

Пропонується, зокрема: робоча форма та харчування 1 раз на день; знижка 50% на всю продукцію ресторану, зокрема, на TakeAway морозиво; можливість взяти морозиво додому; комфортне навчання та адаптація.

Відгукнутися

Палітурник архівний в «Українська Архівна Компанія»

📍Київ

Унікальне спеціалізоване підприємство, що надає повний спектр послуг у сфері зберігання та керування документацією, шукає висококваліфікованого фахівця, який допоможе виконувати роботи з архівного впорядкування документів та палітурних робіт. Майбутній працівник відповідатиме за своєчасне та якісне виконання палітурних робіт для клієнтів компанії.

Відгукнутися

Дослідник-генеалог у «РОДОСЛОВ»

📍Київ

Компанія, яка займається генеалогічними дослідженнями та оформленням родоводів, запрошує до співпраці дослідника-генеалога (фахівця з архівного пошуку) для роботи в Житомирському архіві та в інших архівах України. Розглядають кандидатів з досвідом роботи з архівними справами.

Відгукнутися

Профорієнтолог в «АТМОСФЕРНА ШКОЛА»

📍Київ

Українська приватна дистанційна школа шукає фахівця. Основні обов’язки: організація профорієнтаційної роботи в школі; проведення групових та індивідуальних консультацій з учнями та їхніми батьками; складання тестування для діагностики професійних інтересів, здібностей та цінностей учнів; розробка індивідуальних професійних планів для учнів; співпраця з іншими педагогами та адміністрацією школи.

Відгукнутися

Коптильник у NOVUS

📍Київ

Торговельна мережа України запрошує до своєї команди. Кандидат на посаду повинен мати досвід роботи з продуктами харчування (це буде перевагою). Анонсується: своєчасна та стабільна заробітна плата; офіційне працевлаштування; допомога з житлом для іногородніх; безкоштовне харчування та навчання.

Відгукнутися

Штуцерувальник у «Промімпекс»

📍Київ

Вашу кандидатуру розглянуть, якщо: маєте досвід роботи слюсарем-штуцерувальником та трубовигиначем (або аналогічна освіта); відсутні шкідливі звички, які впливають на зосередженість на робочому процесі; можете похвалитися високою якістю і швидкістю роботи; налаштовані на довгострокову співпрацю.

Відгукнутися

Художник-бутафор (столяр) у Київський муніципальний академічний театр опери і балету для дітей та юнацтва

📍Київ

Завдання на посаді: виконання столярних робіт в різній техніці виконання із застосуванням різноманітних матеріалів (дерева, металу, гіпсу, оргскла, фольги, латуні, текстоліту тощо); оброблення деревини електроінструментом і вручну; виготовлення бутафорських виробів з художнім оформленням із різних матеріалів.

Відгукнутися

Костюмер в 1+1 media

📍Київ

Медіахолдинг шукає відповідальну людину, яка займатиметься своєчасним забезпеченням проєктів необхідними костюмами та аксесуарами. Якщо ви: маєте досвід роботи на аналогічній позиції від 1-го року; стежите за сучасними трендами та новинками моди; вмієте співставляти візуальний образ з внутрішньою сутністю людини; володієте навичками проведення інвентаризацій; зацікавлені у подальшому розвитку в даному напряму; організовані, професійно підходите до роботи, уважні до деталей – відгукуйтеся.

Відгукнутися

Штампувальник ікон у Gold Master

📍Вінниця

Ювелірна компанія запрошує на постійну роботу фахівця, який оброблятиме та збиратиме вироби з дорогоцінних металів. Анонсується оплачуване місячне навчання. Графік роботи: пн-пт з 8:30 до 18:00; сб, нд вихідні.

Відгукнутися

Гончар, кераміст, скульптор у художню студію «Творча Кухня»

📍Київ

Арт-студія запрошує до співпраці гончара з досвідом роботи на гончарному крузі, з керамікою, скульптурою. Діяльність пов’язана з проведенням занять з гончарної майстерності та майстер-класів з глиною. Вимоги: досвід роботи на гончарному крузі, вміння працювати з дітьми та дорослими. Наявність портфоліо обов’язково.

Відгукнутися