Міністерство оборони України, Державний центр зайнятості та платформа robota.ua домовилися про тристоронню співпрацю у сфері рекрутингу до Збройних Сил України.

Відтепер вакансії, які військові частини розміщують на платформі Рекрутинг для захисту України, публікуватимуть і на Єдиному порталі вакансій Державної служби зайнятості. Зокрема, це стосується небойових спеціальностей, які забезпечать підтримку в тилу.

robota.ua співпрацює з державою з метою вдосконалення системи військового рекрутингу. Платформа надає технічні ресурси для створення умов, за яких вмотивовані кандидати можуть самостійно обирати місце служби, а військові частини — безплатно розміщувати необхідну кількість вакансій. 

«Ми віримо у те, що об’єднання зусиль держави та бізнесу допоможе посилити оборонну спроможність країни та забезпечить кандидатів можливістю вибору спеціальності та підрозділу для подальшої служби», —  Сергій Лозко, директор з інновацій robota.ua.

Нагадуємо, що на початку грудня 2023 року robota.ua запустила спецпроєкт «Рекрутинг для захисту України». На цій платформі вмотивовані кандидати, які хочуть стати на захист країни на контрактній основі, можуть знайти своє місце у Силах оборони. 

Читайте ще: На robota.ua вже понад 1 200 актуальних вакансій від Сил безпеки й оборони України