Катерина РадькоInternal Communications and Employer Brand Manager у robota.ua

Протягом 2023 року команда robota.ua впоралася з багатьма непростими викликами. Попри це, ми зробили все, щоб наші співробітники залишалися залученими та задоволеними. У рамках нашої ініціативи ми впровадили низку нестандартних форматів тімбілдингу, що сприяють зміцненню командної дружби та підвищенню емоційної підтримки серед співробітників.  

Протягом року ми організовували онлайн-активності, спрямовані на підтримку нашої корпоративної культури, цінностей та принципів.

Що ми тільки не придумували! Беріть до уваги і можете навіть занотовувати, оскільки активності отримали дуже класний відгук серед наших співробітників.   

Онлайн-розіграші, тематичні інфоприводи та ігри на платформі Wordwall були не лише захопливими, але й дозволили нашим співробітникам виграти різні цікаві подарунки. 

Ми розшифровували Азбуку Морзе до річниці потоплення крейсера москва, а серед правильних відповідей розіграли першу марку, присвячену цій події.

До дня народження Тараса Шевченка віршували на сучасний лад «Садок вишневий коло хати». Навіть такі маленькі активності дозволили відволіктись від поточних питань і залучити творчі нотки.  

Проводили неформальні зустрічі у форматі Random Coffee, де співробітники рандомно отримали можливість поспілкуватися на різні теми та поділитися цікавими історіями: про першу роботу, рідне місто, важливі події з життя тощо. 

Однією з найцікавіших ідей було проведення більш масштабних онлайн-івентів, таких як «Суперінтуїція», де одні колеги ділилися своїми нестандартними фактами про себе та ситуаціями з життя, а інші – намагалися відгадати, про кого ця інформація. Ми не лише насміялись від душі, а й поповнили скарбничку корпоративних мемів та історій. 

Іншою ідеєю стало проведення FuckUp Night, де ми дізнавалися про різні курйозні історії одне одного та тренувались бути чесними.   

Новим форматом заходу став «Тиждень добрих справ», який не лише об’єднав нас, а й надав можливість долучитися до благодійних ініціатив та волонтерської діяльності. Ця ініціатива не лише зміцнила команду, але й підкреслила нашу соціальну відповідальність та емпатію. Протягом тижня ми відвідали притулок для тварин, завітали до дитячих реабілітаційних центрів, допомогли розчистити локацію у Київській області для встановлення модульного будинку, стали донорами крові та плели сітки в офісах.

Колеги отримали незабутні емоції, які запам’яталися надовго. А також цей формат потрапив до short list Best Event Awards 2023 у двох номінаціях  Incentive/team building event та Low budget event.  

Всі формати були підв’язані під наші корпоративні принципи. Враховуючи, що команда розкидана по різних містах, ми будували план активностей, щоб це були регулярні та фанові онлайн-заходи в умовах сьогодення.

Одним зі способів, якими ми зміцнюємо нашу корпоративну спільноту, стали персоналізовані подарунки до річниці роботи в компанії. Цього року кожен співробітник отримав унікальну футболку із персональним логотипом, що стало надзвичайно популярним серед наших колег. 

Ми обов’язково продовжимо організовувати захопливі та незвичайні об’єднувальні формати для колег. Адже досвід показує, наскільки для нас важлива єдність і підтримка одне одного. 

Читайте ще: Які формати тімбілдингів – справді дієві? Запис закритого тест-драйву від Q-team