Сезон корпоративів у розпалі. Внесення святкувань у робочий графік перетворить офіс на осередок святкового настрою та позитивно вплине на співробітників. Нещодавно на медіаплатформі budni ми публікували матеріал «Для чого компаніям корпоративи? І чому відзначати свята – важливо». Наразі пропонуємо 19 ідей, які надихнуть вас на святкування Нового року та Різдва в офісі.

Святкова атмосфера в офісі

Прикрасьте офіс

Створіть святкову атмосферу, прикрасивши офіс гірляндами, блискучими прикрасами та ялинкою. Заохочуйте співробітників брати участь у процесі прикрашання, сприяючи формуванню почуття єдності.  

Створіть святковий настрій за допомогою новорічної музики

Зробити це можна за допомогою класичного новорічного плейлиста та сучасних святкових мелодій. Заохочуйте співробітників ділитися своїми улюбленими святковими піснями, щоб створити різноманітний та святковий настрій. 

Проведіть День новорічних светрів

Заохочуйте співробітників проявити свій творчий потенціал і дизайнерський хист, взявши участь у Дні новорічних светрів. Нагороджуйте їх призами за найсвятковіший, найпотворніший або найінноваційніший светр. 

Організуйте конкурс на святкову тематику

Розпаліть творчість і дружнє змагання, організувавши конкурс на святкову тематику: конкурс прикрашання будиночків з пряників, конкурс караоке з новорічними піснями або конкурс святкових фотографій.  

Подарунки

Обміняйтеся подарунками

Додайте нотку інтриги та хвилювання, організувавши анонімний обмін подарунками – нехай в офіс завітає «Таємний Санта». Встановіть правила для дарування подарунків, наприклад, подарунок має коштувати не дешевше/дорожче … грн, тематика – новорічна.

Організуйте обмін незвичайними подарунками

Додайте нотку гумору та непередбачуваності за допомогою обміну незвичайними подарунками. Заохочуйте співробітників приносити свої найдивніші, найсмішніші або найнепрактичніші подарунки для розважального обміну.  

Святкові частування

Сплануйте святковий офісний обід або вечірку

Зберіть співробітників на веселе святкування, влаштувавши святковий офісний обід або вечірку. Подумайте про те, щоб найняти кейтерингову компанію, яка приготує та доставить смачні святкові страви, або заохочуйте співробітників принести свої кулінарні витвори для спільного застілля. 

Подбайте про святкові частування та напої

Потіште смакові рецептори співробітників різноманітними святковими ласощами, такими як свіжоспечене печиво, пряники та гарячий шоколад. Пропонуйте здорові варіанти поряд із традиційним частуванням, щоб задовольнити різноманітні потреби.  

Заплануйте регулярні перерви на чай та печиво

Знайдіть час, щоб розслабитися і відновити зв’язок з колегами, запланувавши регулярні перерви на чай з печивом у святковий період. Забезпечте різноманітність чаю, кави та печива, щоб задовольнити різні вподобання.  

Забезпечте працівників здоровими закусками

Тримайте на офісній кухні запаси здорових закусок, таких як фрукти, овочі та горіхи, щоб підтримати вибір працівників та їхнє загальне самопочуття.   

Турбота про працівників

Сприяйте уважності та релаксації

Допомагайте працівникам справлятися зі стресом і розвивати внутрішній спокій, пропонуючи ресурси для розвитку уважності, такі як медитації під керівництвом інструктора, заняття з йоги або семінари з усвідомленості.

Заохочуйте фізичну активність

Сприяйте здоровому способу життя, заохочуючи працівників до фізичної активності під час свят. Організуйте групу для прогулянок пішки, запропонуйте знижки на абонементи у спортзал або проведіть дружні змагання з фітнесу.   

Підвищуйте обізнаність про ментальне здоров’я

Надавайте ресурси для підтримки психічного добробуту працівників. Проводьте тренінги, семінари або презентації з управління стресом, технік уважності та практик самодопомоги.   

Запропонуйте гнучкий графік роботи

Розгляньте можливість запропонувати гнучкий графік роботи під час святкового сезону. Це допоможе зменшити стрес і сприятиме кращому балансу між роботою та особистим життям.   

Висловлюйте вдячність працівникам

За їхню наполегливу працю та відданість протягом року. Відзначайте їхній внесок листівками, написаними від руки, подарунковими картками, публічним визнанням тощо.   

Нагадуйте працівникам про важливість дотримуватися балансу між роботою та особистим життям

Нагадуйте працівникам про пріоритетність їхнього особистого життя і про необхідність приділяти час собі та своїм сім’ям під час свят. Заохочуйте їх робити перерви протягом дня, відключатися від роботи і насолоджуватися змістовним спілкуванням з близькими.   

Пам’ятайте про різні культури та традиції

Поважайте різноманітне культурне походження та релігійні переконання працівників.   

Переконайтеся, що працівники відчувають підтримку

Створіть сприятливе робоче середовище, де працівники відчувають, що їх цінують, поважають і чують. Сприяйте відкритому спілкуванню, пропонуйте підтримку у вирішенні особистих та робочих питань.   

Благодійність

Волонтерство

Організуйте такі заходи, як допомога військовим, ВПО, сортування іграшок у місцевій благодійній організації, приготування їжі в їдальні або відвідування будинків для літніх людей. Це сприяє формуванню почуття спільної мети і створенню більш змістовної культури на робочому місці. 

Читайте ще: Корпоративні подарунки: що популярне зараз та чи варто дарувати?