Про Budni
Наші продукти
Ви вже знаєте, як провалити співбесіду та, які питання поставити роботодавцю, щоб вас не просто не взяли на роботу, а навіть додали до чорного списку рекрутерів. Але якщо роботодавець виявився міцним горішком та все одно найняв вас, є декілька способів змусити його пошкодувати про своє рішення. Керівники цінують атмосферу в колективі, тому, якщо ви хочете бути поміченим та звільненим, спробуйте розсваритися з колегами. Наші шкідливі поради вам у цьому допоможуть.
Заперечення, гнів, не прийняття
Якщо у вас з кимось із колег виникла конфліктна ситуація і вам пропонують про неї поговорити, ні в якому разі не погоджуйтеся. Заперечуйте наявність будь-яких недомовленостей, вдавайте, що все нормально, але не забувайте про свій гнів. За першої ж нагоди покажіть своєму опоненту, що нічого не забули. Не приймайте ніяких вибачень і намагань помиритися. Нехай напруга зростає, а конфлікт переростає у ворожнечу, яка стане звичною робочою атмосферою.
Не тримайте язик за зубами
Коли сварка в розпалі, говоріть все, що приходить вам на голову, навіть найобразливіші слова. Адже найкраще для розпалу конфлікту дати волю своєму язику. Тому, щоб його не уникати, не робіть жодних пауз, а закінчуйте його емоційно насичено, голосно грюкнувши дверима.
Компроміси для слабких
Скільки б не тривав конфлікт та яких наслідків не тягнув би за собою, твердо відстоюйте свою точку зору. Не поступайтеся опонентам ні в чому, адже компроміси вигадали для слабких. Вам же потрібно продемонструвати всім навколо наскільки ви впертий та конфліктний, а поступки тут ніяк не допоможуть.
Сахайтеся від усіх
Ні в якому разі не погоджуйтеся на пропозиції разом пообідати чи випити каву, живіть відсторонено від усього колективу. Нехай вважають вас диваком, аби лишніх питань не ставили. Корпоративні заходи також краще пропускати. Ні до чого заводити дружбу з колегами і налагоджувати стосунки з керівництвом. Ви прийшли у компанію не для того. То ж виробіть стратегію страуса, який, за першого звернення до нього, ховає голову в пісок або прикидається мертвим.
Плетіть інтриги та розпускайте чутки
Якщо ви все-таки прийшли на корпоратив, бо там пообіцяли смачну їжу, то намагайтеся використати його для того, щоб ще більше розпалити ворожнечу в колективі. Корпоративна вечірка – це чудова нагода обговорити за спиною колег. Розкажіть все, що ви знаєте про людей, з якими працюєте, а якщо чогось не знаєте або інформація не надто яскрава – сміливо прикрашайте її. Пліткарі та інтригани – одне з найгіршого, що може бути у колективі, тому прагніть стати одним з них.
Жалійтеся керівництву
Ще більше за пліткарів у колективі не люблять тих, хто полюбляє жалітися керівництву. Тому, якщо вас хтось образив, поспішіть до начальника і в яскравих подробицях розкажіть йому про все. Але, коли вас ніхто не зачіпає, а конфлікт створити хочеться, то поспостерігайте за колегами, можливо, хтось неякісно робить свою роботу або запізнюється на 10 хвилин. Це чудовий привід спровокувати неабиякий конфлікт в колективі та показати керівництву, що ви зовсім не командний гравець.
Станьте арбітром
Якщо вам ніяк не вдається самому створити конфлікт та бути його епіцентром, спробуйте влізти у чужий і візьміть на себе роль арбітра. Під час сварки переходьте від однієї сторони на іншу, підкидайте дрова у багаття колективного розбрату і врешті-решт вам може випасти нагода стати винним у цьому конфлікті та зібрати весь негатив на себе. Адже так часто трапляється з тими, хто намагається розв’язати чужий конфлікт.
Йдіть по головах
Ну і наостанок, щоб точно підтвердити, що ви не командний гравець, не допомагайте нікому з колег, підведіть в останній момент керівника, а потім націльтеся на його місце. Саме такі працівники – страшний сон будь-якої команди.
Нагадуємо, що використовувати шкідливі поради у реальному житті вкрай небезпечно. Адже посварившись з колективом, ви ризикуєте втратити роботу та здобути погану славу серед роботодавців.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб читати найсвіжіші статті, брати участь в опитуваннях і дізнаватися про актуальні вакансії!
Читайте більше за тегами: