Про Budni
Наші продукти
Зараз важко уявити 2021 рік без смартфонів, корисних (і шкідливих, на жаль, теж) онлайн-сервісів та соціальних мереж. Діджиталізація не стоїть на місці, і з кожним роком цікавих додатків та сервісів стає все більше. Важливо знати, як не загубитися у потоці нової інформації та розвинути необхідні для цього навички. Спільно з Міністерством цифрової трансформації пропонуємо вам 8 безкоштовних освітніх серіалів для покращення своїх цифрових навичок. Аби ознайомитися з кожним із них, натискайте на назву серіалу. Приємного перегляду!
Гостьовий курс з мобільної грамотності «Смартфон для батьків»
Мабуть, це найдієвіший спосіб пояснити батькам, бабусі чи дідусеві основи користування сучасними ґаджетами. Курс складається із 10 онлайн-уроків: «Знайомство зі смартфоном», «Мобільний інтернет», «Дзвінки та їх суперздібності», «Фото та відео», «Обліковий запис Google», «Мобільні додатки», «Пошук в інтернеті», «Безпека в інтернеті», «Персональні налаштування» та «Смартфон в побуті». Після перегляду цього курсу ваші близькі зможуть не лише опанувати свій телефон, а й налаштувати його під себе.
Стоп корупція для військовослужбовців
Програма спрямована на підвищення кваліфікації усіх, хто пов’язав свою кар’єру з військовою службою в Україні, а до створення курсу долучилися представники уряду Великої Британії. Запрошеним гостем 13-серійного курсу став відомий український телеведучий Андрій Джеджула: його рідний брат воював на Сході та має звання полковника Збройних Сил України. Після перегляду цього серіалу ви зможете розібратися у тому, що таке корупція, хто такі викривачі та якими бувають наслідки корупції у військовій сфері.
COVID-19: що потрібно знати про роботу апаратів штучної вентиляції легень
В період пандемії коронавірусу, мабуть, кожному доводилося чути про ШВЛ – апарати штучної вентиляцiї легень. Даний серіал поділено на 3 серії тривалістю до 15-ти хвилин. Після перегляду ви дізнаєтеся, як правильно увімкнути і налаштувати апарат ШВЛ, коли варто його використовувати та про які особливості варто пам’ятати. Найцікавішим із вами поділяться доктор медичних наук Денис Сурков та відомий телеведучий Олег Панюта.
Цифрові навички для вчителів
Даний серіал створено вчителями для вчителів, тому у його ефективності важко засумніватися. В період карантину організація онлайн-навчання стала неабияким стресом для великої частини українських педагогів, тому цей курс став справжнім рятівником освітнього процесу. Серіал поділено на 8 епізодів, після перегляду яких вчитель зможе опанувати ефективну роботу в групах, навчиться автоматично оцінювати учнів, створювати Google-форми та користуватися безкоштовними веб-інструментами.
Діджитал-фізкультура для школярів за участі зірок спорту
12-серійний відеокурс для школярів від гравців ФК «Шахтар» – ось відповідь на запитання, чим зайняти дитину перед або після рутинного дистанційного навчання. Капітан команди Андрій Пятов і захисник Сергій Кривцов діляться секретами професійних тренувань: як присідати, стояти в планці, робити випади, качати прес, стрибати, набивати м’яч та навіть розповідають про основи йоги. Героями серіалу також стали актори гумористичного шоу «Мамахохотала» Євген Янович та Олег Маслюк.
Як стати YouTube-блогером
У 2021 році, мабуть, вже немає тих, хто б міг не чути про YouTube. Згідно з останніми підрахунками, щоденно цим відеохостингом користуються близько 2 млрд людей. Водночас більшість із нас хоч раз задумувалися: а чи не стати YouTube-блогером? Прекрасним початком шляху до такої мрії є 10-серійний курс, розроблений бізнесменом Андрієм Шатирком і тренером освітньої «Цитрус Академії» Євгенієм Федяєм. Що таке монетизація, як боротися зі страйками, де шукати мотивацію та натхнення для унікального контенту, як уникати порушень авторського права – серіал відповідає на усі ці запитання.
Обережно! Кібершахраї
Окрім фотографій котиків та розважальних ігор, на наших смартфонах зберігається чимало конфіденційної інформації, і не кожен знає, як правильно її захистити від шахраїв. Чотирисерійний курс лаконічно пояснює, як захистити свої соцмережі від витоку інформації, яким чином встановлюється місцезнаходження смартфона, у чому різниця між фішингом та вішингом та яким має бути порядок дій, якщо ви загубили свій телефон. Серіал розроблено за підтримки агентства з міжнародного розвитку США, Кіберполіції, Держспецзв’язку та Комітету ВРУ з цифрової трансформації.
Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»
З кожним роком інтернет відкриває все більше можливостей для своїх користувачів, найбільш допитливими з яких є діти. 11-серійний курс змістовно пояснює, як захистити дітей від шкідливого контенту: кібербулінгу, суїцидальних інтернет-спільнот і сексуального насильства. Гострі та актуальні питання обговорюють телеведуча Маша Єфросініна разом із Радницею з питань захищеності людей в інтернеті при Віце-прем’єр Міністрі – Міністрі цифрової трансформації Анастасією Дьяковою.
Перегляд освітніх серіалів на платформі Дія.Цифрова освіта є безкоштовним. На сайті розміщено близько 70 курсів для людей елегантного віку, держслужбовців, лікарів, вчителів, журналістів, школярів та їхніх батьків.
Щоб перевірити власний рівень знань, платформа пропонує скласти національний тест на цифрову грамотність «Цифрограм». Після успішної здачі тесту ви отримаєте сертифікат, яким вигідно можна поліпшити резюме та збільшити шанси на працевлаштування. Бажаємо успіхів та приємного перегляду!
Читайте більше за тегами: