Хронофаги. Вони ж пожирачі часу. Чатують на нас усюди… А який хронофаг сидить у шухляді вашого робочого столу та тишком-нишком з’їдає продуктивність? Допоможе дізнатися тест від robota.ua 😉 Тест: який у вас хронофаг (та як його позбутися)? Хронофаги. Вони ж пожирачі часу. Чатують на нас усюди… А який хронофаг сидить у шухляді вашого робочого столу та тишком-нишком з’їдає продуктивність? Допоможе дізнатися тест від robota.ua 😉 Вірогідно, ваш основний хронофаг – особисте ставлення до власного часу. Схоже, вам непросто казати “ні”, а також бракує звички комфортно планувати й самомотивації. Підтримайте себе! Наприклад, зверніть увагу та підхід Zen to Done, що базується на простоті, діях “тут і зараз”, а не на системі. Або спробуйте складати переліки завдань з огляду на ваш енергетичний стан: від складного до простого. І зважайте на те, в якому настрої перебуваєте. Якщо сьогодні не ваш день – виконайте щось рутинне. А якщо відчуваєте внутрішній вогонь – саме час для великих справ! Схоже, ваш основний хронофаг – брак звички правильно планувати виконання завдань. Можливо, ви ще просто не знайшли “свій” метод планування? А їх безліч. Наприклад, спробуйте метод 1-3-5: обирайте одну пріоритетну справу на день, три другорядні та п’ять “дрібниць”. Або протестуйте систему Getting Things Done, яка вчить доводити справи до кінця завдяки принципу “вибір наступної дії”. Схоже, вам часом важко зосередитися. Адже сучасний простір сповнений цікавинками: соцмережі, онлайн-спілкування, новини… Можливо, якщо провести хронометраж – виявиться, що саме вони забирають ваш час. Варто організувати більш продуктивний робочий простір. У такому випадку спробуйте піти від зворотнього – складайте не тільки плани того, що треба виконати, а й того, від чого варто утриматися (наприклад, не скролити соцмережі в робочий час). А також сформувати звичку блокувати “відволікалки” на період виконання важливих завдань. Подивіться в свій план справ на сьогодні: як гадаєте – зможете виконати його до вечора? На вашому робочому столі немає: Найскладніше на початку робочого дня… Яке з трьох бажань ви б попросили виконати Фею Часу: Якщо запропонувати вам на цілий день вимкнути смартфон… Ви затрималися на роботі, аналізуєте робочий день і розумієте, що встигли не все заплановане… На вашу думку, метафорично час схожий на…
Хронофаги. Вони ж пожирачі часу. Чатують на нас усюди… А який хронофаг сидить у шухляді вашого робочого столу та тишком-нишком з’їдає продуктивність? Допоможе дізнатися тест від robota.ua 😉
Вірогідно, ваш основний хронофаг – особисте ставлення до власного часу. Схоже, вам непросто казати “ні”, а також бракує звички комфортно планувати й самомотивації. Підтримайте себе!
Наприклад, зверніть увагу та підхід Zen to Done, що базується на простоті, діях “тут і зараз”, а не на системі.
Або спробуйте складати переліки завдань з огляду на ваш енергетичний стан: від складного до простого. І зважайте на те, в якому настрої перебуваєте. Якщо сьогодні не ваш день – виконайте щось рутинне. А якщо відчуваєте внутрішній вогонь – саме час для великих справ!
Схоже, ваш основний хронофаг – брак звички правильно планувати виконання завдань. Можливо, ви ще просто не знайшли “свій” метод планування? А їх безліч. Наприклад, спробуйте метод 1-3-5: обирайте одну пріоритетну справу на день, три другорядні та п’ять “дрібниць”. Або протестуйте систему Getting Things Done, яка вчить доводити справи до кінця завдяки принципу “вибір наступної дії”.
Схоже, вам часом важко зосередитися. Адже сучасний простір сповнений цікавинками: соцмережі, онлайн-спілкування, новини… Можливо, якщо провести хронометраж – виявиться, що саме вони забирають ваш час. Варто організувати більш продуктивний робочий простір. У такому випадку спробуйте піти від зворотнього – складайте не тільки плани того, що треба виконати, а й того, від чого варто утриматися (наприклад, не скролити соцмережі в робочий час). А також сформувати звичку блокувати “відволікалки” на період виконання важливих завдань.
Читайте більше за тегами:
Найцікавіше з-за лаштунків: інтерв’ю про івенти, які створює відділ маркетингу robota.ua
Arterium Intern Camp: стажування без досвіду роботи у провідній фармкомпанії України
Топ-5 дискримінаційних питань на співбесідах: що робити, якщо вас питають не про роботу
Як добре ви орієнтуєтесь в HR-термінах? Проходьте тест від robota.ua!
6 книг, які розпалять вашу любов до роботи