Про Budni
Наші продукти
Студія-розробник ігор з Рівного Zagrava входить до складу міжнародної компанії Playrix та створює проєкти світового рівня. Команда росте та активно залучає таланти з усієї України та Білорусі. Попри те, що у Zagrava підтримують гібридний формат роботи, саме спільна праця в комфортному офісі вважається найбільш ефективною. Багато кандидатів розділяють це переконання та погоджуються переїхати у м. Рівне з іншого куточка країни чи з-за кордону.
Редакція онлайн-журналу The Point дізналася в працівників Zagrava, як компанія підтримує колег, що наважилися на мандрівку за роботою мрії.
Вікторія Головко,
3D-моделлер, Zagrava (Playrix)Я долучилася до команди три місяці тому – приїхала з Білорусі. У мене вже був невеликий досвід у геймдеві, і я хотіла розвиватися в цьому напряму. Моє завдання на посаді – моделювати об’єкти, надані 2D-художниками (перетворювати їх на об’ємні). Надалі хочу рости в напряму анімації – зараз навчаюся на фахових курсах.
Вагатися щодо переїзду в Україну не довелося. Мені дуже подобалася стилістика ігор – як гравцю та фахівцю. Цілком влаштували запропоновані умови, було приємно спілкуватися з HR-ами та менеджерами. Тестове завдання виконала з задоволенням. До того ж, хотіла працювати саме з командою в офісі – так можна опанувати більше корисних навичок, ніж на віддаленій роботі.
Коли відчуваєш, як усі колеги допомагають одне одному, маєш щире бажання та мотивацію вдосконалюватися.
Компанія підтримала мене при переїзді. Юрист забезпечив весь документальний супровід. HR-и постійно були на зв’язку. Мене зустріли, поселили в заздалегідь орендовану гарну квартиру, підготували справжній гайд по місту Рівне з локаціями на карті та контактами. Адаптуватися на роботі допомогли наставник і команда.
Наразі не відчуваю жодного дискомфорту від зміни місця проживання та роботи. Зокрема, у комунікаціях – я чудово розумію українську та російську.
З рідними та друзями ми постійно спілкуємося через відеозв’язок, а незабаром я планую поїздку додому.
Євген Ханенко,
2D-художник, Zagrava (Playrix)У Рівне ми переїхали разом із родиною, дружиною та донькою, майже рік тому (з Житомирської області). Моя спеціалізація – розробка локацій, а саме – фонів.
До цього я три роки працював графічним дизайнером. Але досвіду в геймдеві не мав. Робота в Zagrava була моєю мрією. На рік раніше я вже розглядав вакансію, але тоді мені забракло навичок для виконання тестового завдання. Тож я поставив собі за мету підвищити рівень скілів: грав у Fishdom та Scapes-ігри, більше малював, навчався. І спробував ще раз, цього разу – успішно: мені запропонували роботу.
Компанія допомогла нам із переїздом: завчасно знайшли квартиру неподалік від офісу. Щоправда, потім з’явилася потреба знайти нове житло – і за допомогою компанії ми знову винайняли квартиру, ще кращу та ближчу до офісу (п’ять хвилин). Піклувалися не тільки про мене, а й добробут родини – розповіли все до деталей, аж до того, де в районі маркети, поліклініка та дитячі садочки. Хоча я вже орієнтувався в місті – тут живе моя бабуся.
Пам’ятаю сильне перше враження, коли прийшов у офіс – побачив на власні очі, як колеги розробляють мої улюблені ігри Playrix. Сподобалося дружнє ставлення одне до одного.
Швидко відчув себе частиною компанії світового рівня, яка робить продукт за найвищими стандартами якості.
Загалом я міг би розглянути й віддалені пропозиції, але мені комфортно працювати саме в офісі, а не вдома (так простіше тримати баланс між роботою та особистим життям). Люблю спілкуватися з колегами та керівниками, переймати досвід – так розвиток відбувається швидше. До того ж, у нашому офісі надзвичайно комфортні умови та повно «плюшок».
Я зацікавлений рости професійно, і компанія сприяє цьому: з перших днів у мене був ментор, який допоміг налаштуватися на стилістику та принципи роботи.
Наразі я навчаюся на запропонованому компанією курсі в школі малюнка та цифрової графіки. Подати заявку на навчання може і сам працівник.
У нас немає проблем зі спілкуванням з рідними. Пару годин та автобусі чи BlaBlaCar – і я вдома.
Наші ігри до вподоби не тільки мені, моя дружина також грає в них. Донька ще не грає, їй лише три рочки, – але з задоволенням дивиться: їй подобаються яскраві кольори та персонажі.
Мар’яна Кондратюк,
3D-аніматор, Zagrava (Playrix)До Zagrava я вже чотири роки працювала 3D-аніматором – робила анімацію, як для різних мультфільмів (зокрема, й закордонних проєктів), так і для ігор. Жила і працювала до того у Львові, а вісім місяців тому долучилась до команди Zagrava в Рівному. Суть моєї роботи полягає в тому, щоб надавати рух персонажам, «вдихати життя» в 3D-модельки (це різні цикли цікавих розіграшів персонажів, також це цикли походок, бігів та різних рухів, які потрібні для гри). Найбільше співпрацюю з геймдизайнерами, моделлерами, риггерами, та іншими такими ж 3D-аніматорами, як я. Мені досі подобаються мультфільми, але наразі це хобі: планую розвиватися саме в геймдеві.
Рішення про переїзд прийняла легко. В компанії в 3D-відділі працювала моя знайома, і я чула тільки чудові відгуки: про культуру, умови.
Мені імпонує, що роботодавець дбає не тільки про продуктивність роботи, а й комфорт, здоров’я, харчування, відпочинок, розваги працівників.
Ми з колегами постійно розвиваємося – наприклад, я зараз навчаюся на кількох онлайн-курсах по 3D-анімації, одні з них частково оплатила компанія.
Мені давно подобаються ігри, які розробляє студія. Я мала можливість працювати й віддалено, але хотілося саме в офіс, спілкуватися з командою наживо – до цього я протягом тривалого часу працювала з дому, і цього бракувало. До речі, переїхати в Київ мені не хотілося – столиця для мене занадто велика та гучна, а Рівне – цілком моє місто, тут я почуваюся комфортно як удома.
Компанія підтримала мене з переїздом. Для мене знайшли житло за 20 хвилин від роботи пішки, оплатили оренду на випробувальний період. Швидко адаптуватися допомогла команда. Ми багато спілкувалися не тільки на роботі й корпоративних заходах, а й проводили час поза офісом, ходили на прогулянки та в кафе. Наразі моє коло спілкування в Рівному – це здебільшого мої колеги.
Тішуся, що переїхала в нове місто заради роботи. Підтримувати зв’язок із рідними та друзями легко, їздити також – від Рівного до Львова кілька годин у дорозі.
Фото – Євген Генсюровський.
Читайте більше за тегами: