Про Budni
Наші продукти
Міжнародний день проєктного менеджера та менеджерки відзначається 4 листопада. Разом із видавництвом «Фабула» підготували невелику добірку книг для самовдосконалення фахівців цієї сфери.
Успішний проєктний менеджер або менеджерка часто виявляється справжнісіньким супергероєм. Вони можуть ховатися за маскою тихої й непримітної людини. У цій своїй ролі вони, як той самий Кларк Кент, просто збирають інформацію, розробляють плани та контролюють процеси, вивчають впливи запитів на зміни, чудово виконують роль непомітного спеціаліста. Потім щось трапляється, лихо приходить у місто Метрополіс, тобто ваш проєкт, і тоді, наче Супермен, проєктний менеджер поспішає на порятунок.
«Переговори з дельфінами», Максим Роменський (2020 р.)
Перша книжка в цій добірці від провідного українського бізнес-тренера, модератора сесій стратегічного планування, керівника тренінгового центру Maxtraining – Максима Роменського. Його основна спеціалізація – складні переговори, технології оперативного управління, робота з конфліктними ситуаціями, комунікація та розвиток команд і компаній. Ґрунтуючись на власному досвіді, Максим написав книжку «Переговори з дельфінами», яка допоможе порозумітися всім тим, кому доводиться регулярно спілкуватися з ІТ-відділами, постачальниками та навіть окремими програмістами.
«Основи управління проєктами», Джозеф Хіґні (2020 р.)
Наступна книжка в нашій добірці обов’язкова для тих, хто тільки розпочинає свій шлях у цій спеціалізації. Це посібник, який містить перевірені часом інструменти та актуальні вимоги цієї професії. З книжки ви дізнаєтесь про роль менеджера проєкту, створення планів, управління ризиками, складання робочого графіка проєкту та отримаєте інформацію про те, як провести контроль та оцінку проєкту за допомогою аналізу досягнутих результатів.
«Як керувати проєктами. Основні навички проєктного менеджменту: вчасні результати в межах бюджету», Пол Дж. Філдінг (2020 р.)
Ця книга чудово доповнить попередню. Автор ділиться інформацією про планування, ведення документації, взаємодію з працівниками та керівництвом.
Проте не думайте, що на вас чекає нудна теорія: автор наповнив книжку життєвими прикладами та гумором. Філдінг бере за основу практичні принципи, які можна вважати позачасовими. Тому це видання буде корисне як початківцям, так і гуру своєї справи.
«Керування проєктами для «неофіційних» проєкт-менеджерів», Джеймс Вуд, Корі Когон, Сьюзетт Блейкмор (2018 р.)
А ось така ситуація може трапитися з кожним. Часом люди, які не планують бути проєктними менеджерами, зненацька стикаються з необхідністю керувати проєктом. Їм у пригоді стане ця книга. Вона про те, як досягнути найкращих результатів у професійному та особистому житті. Навчить вас виконувати свою роботу на найвищому рівні незалежно від сфери діяльності. Дослухаючись до порад з книги, ви досягатимете успіху знову і знову, водночас уникнете значної кількості втрат, які так часто переслідують проєкт-менеджерів.
«Блискучий Agile», Роб Коул, Едвард Скотчер (2020 р.)
Завершаємо добірку практичним посібником, який допоможе зрозуміти, що таке гнучке управління проєктами. «Блискучий Agile» надасть вам уявлення про цей дивний новий світ, і з його допомогою ви зможете ухвалювати виважені рішення стосовно того, що вам підійде, а що – ні. Ця книжка – далеко не товстелезний том, і це ми зробили навмисно. Але – у найкращих традиціях Agile – тут достатньо інформації, аби підштовхнути вас у правильному напрямку й надати той мінімум, що є необхідним для досягнення максимального ефекту.
Разом із видавництвом «Фабула» ми проводимо розіграш усіх книжок із добірки! Умови конкурсу – на сторінці robota.ua в Instagram 🙂
Читайте більше за тегами: