Спільними зусиллями з іншими тиловиками команда robota.ua планує зібрати 77 мільйонів гривень і придбати 5 бронетранспортерів М113 для бригади НГУ «Азов».

M113 виконує широкий діапазон завдань і буде надважливим елементом на складній ділянці фронту. А його бронювання захистить наших військових від кулеметів, мін та фугасів, тому потрапивши під обстріл, цілий екіпаж буде врятовано. 

Мета волонтерської ініціативи «Тиловики Азову» – зібрати ком’юніті українців та цілих бізнес-команд, готових донатити та підтримувати армію. Ваша компанія також може долучитися до проєкту, відкривши банку для співробітників та передавши зібрану суму до загального збору.

Кожна гривня наближає перемогу та допомагає рятувати життя наших захисників і захисниць Працюємо на перемогу!

Приєднатися до збору командою

Контакти організаторів ініціативи «Тиловики Азову»:

  • Дарʼя Червона, фоторетушерка. Останні півтора року активно займається волонтерством та організовує збори.
  • Аліса Меженська, художниця та артдиректорка. Крім професійної діяльності, займається волонтерською — майже з початку повномасштабного вторгнення працює в креативній парі з Дашею та організовує збори для ЗСУ.
  • Марія Романова, операційна директорка ГО AZOV ONE. У минулому житті — Head of Design, а з початку повномасштабного вторгнення — бойова медикиня, згодом — виконуюча обовʼязки медичної служби. Нині працює в Azov One, допомагала з комунікацією у зборі «Тиловики Азову».

Читайте ще: Як фонд «ВСІМДІМ» допомагає переселенцям з житлом, працевлаштуванням та психологічною підтримкою