Коли навколо лише негативні новини, а наближення свят не тішить, а скоріше навпаки – викликає сум за минулим та відсутність чогось кращого у році прийдешньому, віру у світле майбутнє шукати марно. Проте ми знаємо як її повернути, і до того ж з користю провести час в період вимкнення електрики. Пропонуємо добірку книг, яка покаже, що навіть у найтемніші часи приходить світло, добро перемагає зло та завжди є надія на краще.

«На 10% більше щастя», Ден Гарріс

Книга відомого американського репортера та телеведучого Дена Гарріса, у якій йдеться про його шлях до медитації. За злетами й падіннями в журналістській карʼєрі автор намагався знайти спосіб перезарядитися і розслабитися. Це і привело його до медитації – самодопомоги, яка дійсно працює.

У своїй книзі Ден Гарріс детально розповідає про медитацію та кому вона підходить. Також на сторінках ви знайдете подробиці життя духовних лідерів, переваги та недоліки медитації та вказівник, як знайти внутрішній спокій, не втративши фокусу життя.

«Сіль для моря, або Білий Кит», Анастасія Нікуліна

Згадайте себе у підлітковому віці – тоді кожна проблема вважалася безвихіддю і це ще без такого розвитку соцмереж. Українська письменниця Анастасія Нікуліна у період популярності зловісної гри Синій кит показала, що не все є таким жахливим як може здатися.

Головна героїня книги – чотирнадцятирічна Ліза, яка не знаходить спільної мови з батьками, не товаришує з однокласниками, переживає булінг та шукає себе… Проте Анастасія Нікуліна показує, що в будь-якій ситуації є люди, які готові підтримати та безвиході не існує.

«Як Черчилль врятував цивілізацію», Джон Гарт

Вістона Черчилля вважають щасливим квитком у перемогу над нацистами у Другій світовій війні. Британський журналіст-розслідувальник та історик Джон Гарт народився в Лондоні між двома війнами та не з розповідей знав, як все відбувалося насправді.

У книзі подана діяльність Черчилля на тлі світових подій. Гарт намагається зрозуміти, які людські якості чи життєві обставини дали людині зробити кроки, що врятували від загибелі не лише Британію, а й увесь світ. Історія ще раз нагадає вам, що із катастрофи війни є переможний вихід, особливо з правильним лідером.

«Я кохатиму тебе завжди», Сара Джіо

Якщо ви не хочете читати важкі книги про історію чи пошук себе, пропонуємо історію про справжнє кохання, яка надихає. Тут переплітається минуле і теперішнє, сповнене безліччю відкриттів. Успішна журналістка Кейлі Крейн, яка має ідеального нареченого та гарне життя, одного разу впізнає у бездомному своє колишнє кохання. Дівчина намагається дізнатися, що сталося з успішним в минулому хлопцем та допомогти йому. Цікавий сюжет читається на одному диханні та повертає віру у щирі людські почуття.

«Запізніле життя Емі Байлер», Келлі Гармс

Багатьом здається, що їхнє життя сіре або відверто не вдалося. Проте якби вам випала можливість все кинути і почати з нуля, чи скористалися б ви нею? Перед схожим вибором опинилася й Емі Байлер.

Мати-одиначка Емі живе в провінційній Пенсильванії, вона затуркана повсякденними турботами про дітей та дім, а ще – роботою та стосунками з колишнім. І ось нарешті у неї зʼявилася можливість залишити дітей, поїхати до Нью-Йорка та зустріти справжнє кохання. Та чи захоче вона змінити своє життя, або ж залишиться у звичній колії?

 

   Тетяна Ковальчук, авторка медіаплатформи budni

 

Читайте ще: Чому вчитися потрібно впродовж життя? Поради з книги «Початківці» Тома Вандербільта