Якщо ви зацікавлені в тому, щоб знаходити кращих працівників та підвищувати їхній добробут, подумайте про кар’єру у сфері HR. Підготували свіжу добірку вакансій на robota.ua для тих, хто шукає роботу за цим напрямом. Знайомтеся з вакансіями та натискайте «Відгукнутись», вакансії швидко закриваються!

HR Business Partner в Ubisoft

📍Київ

Компанія, провідний розробник відеоігор, запрошує стати частиною команди. Розраховують знайти фахівця з вищою освітою; досвідом роботи в HR як HRBP, Generalist або People Partner; зі знанням ключових концепцій та інструментів управління/HR; навичками фасилітації; який добре знає офісний пакет Microsoft Office (Excel, Word та PowerPoint); вільно володіє англійською мовою.

Відгукнутися

Менеджер з персоналу в «Ювілейний м’ясокомбінат»

📍Дніпро

М’ясокомбінат запрошує взяти участь у конкурсі на вакансію. Серед обов’язків: пошук і своєчасний підбір персоналу; проведення співбесід з кандидатами; формування кадрового резерву та необхідної звітності.

Відгукнутися

Рекрутер (Junior) у «Бінотел»

📍Київ

IT-компанія, яка надає послуги бізнес-телефонії, шукає фахівця. Чим буде займатися майбутній працівник: закривати багато різних вакансій; проводити співбесіди та оцінювати претендентів за авторською системою компанії; проводити onboarding, складати та підписувати job offer; розробляти, покращувати, публікувати вакансії на сайтах з пошуку роботи/інших каналах комунікації.

Відгукнутися

Менеджер з підбору персоналу (Executive search) у «Контінентал Фармерз Груп»

📍Тернопіль

Сільськогосподарська компанія запрошує на роботу. Серед обов’язків: пошук та підбір персоналу на ключові посади; проведення додаткової оцінки кандидатів за запитом керівника; аналіз ринку праці, формування кадрового резерву; формування періодичної звітності. 

Відгукнутися

T&D Manager у «Фармак»

📍Київ

Фармацевтична компанія шукає досвідченого спеціаліста. На цій позиції потрібно: втілювати заходи з виявлення, оцінки та розвитку талантів; супроводжувати оцінку персоналу та допомагати з формуванням ІПР; розвивати систему дистанційного навчання; формувати індивідуальні кар’єрні маршрути; розвивати корпоративну культуру.

Відгукнутися

Фахівець з персоналу у «Сільпо»

📍Львів

Мережа супермаркетів оголошує про відкриття вакансії. Для роботи знадобляться: володіння сучасними методиками підбору й оцінювання персоналу; впевнене володіння ПК; любов до людей; комунікабельність та цілеспрямованість.

На посаді ви будете: шукати та відбирати персонал в супермаркет; вести кадрове діловодство; адаптувати нових працівників; організовувати мотиваційні заходи.

Відгукнутися

Менеджер з навчання та розвитку персоналу в PUMA Ukraine

📍Київ

Провідний спортивний бренд у світі з розробки взуття, одягу та аксесуарів шукає фахівця. Побажання до кандидатів: англійська мова – Upper-Intermediate+; вища освіта за напрямом «Психологія», «Управління персоналом»; додаткова освіта (коучинг, бізнес-тренер) – буде перевагою; досвід проведення тренінгів для корпоративних працівників – перевага; від 5-ти років практичного досвіду та самостійного ведення напрямку L&D; впевнені навички володіння пакетом Microsoft Office, професійне володіння PowerPoint та схожих програм.

Відгукнутися

HR Business Partner у МХП

📍Київ

Якщо ви: маєте вищу освіту та досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років; впевнений користувач Excel, PowerPoint, Office 365; вмієте працювати із запереченнями та маєте навички публічних виступів та презентацій – відгукуйтеся.

Анонсується: зручний корпоративний трансфер до та від місця роботи; можливість користуватися послугами корпоративного психолога; корпоративний спортзал, стоматологічний та медичний кабінети в межах центрального офісу.

Відгукнутися

Фахівець з обліку персоналу у «КРЕДОБАНК»

📍Львів

Очікування від кандидатів: досвід роботи у напрямку управління персоналом – не менше 1-го року; знання КЗпПУ та ведення кадрової документації; впевнений користувач Word, Excel. Вітається досвід роботи в програмі «Афіна-Сіквел».

Відгукнутися

Рекрутер/рекрутерка в «Укренерго»

📍Київ

Національна енергетична компанія оголошує про відкриття вакансії. Завдання майбутнього працівника: розробка та реалізація стратегій залучення, адаптації та утримання талановитих фахівців; робота з керівництвом компанії для визначення потреб у персоналі та складання профілю кандидата; ведення активної комунікації з потенційними кандидатами через різні канали (соцмережі, професійні платформи та рекрутингові агентства); аналіз ринку праці та пошук нових джерел рекрутингу.

Відгукнутися