Підготували гарячу добірку вакансій для студентів, випускників та фахівців, у яких немає досвіду або він мінімальний. Ви точно чули про компанії, представлені в добірці, це топові роботодавці, які дають шанс молодим спеціалістам прокачати свої навички та стати професіоналами. Не зволікайте, вакансії закриваються швидко! 

Стажист: функціональний аналітик Microsoft Dynamics ERP в INNOWARE

📍Київ

ІТ-консалтингова компанія оголошує набір на стажування. Майбутні стажисти будуть вивчати функціональні можливості ERP-системи Microsoft Dynamics 365 Finance & Supply Chain Management, бізнес-процеси компаній на прикладі реальних проєктів і зможуть налаштувати ці бізнес-процеси в ERP-системі.

Тривалість стажування – 2 місяці (з 12 березня до 14 травня 2024 року). Формат онлайн. Після стажування кожен інтерн, який чудово впорається із завданнями, отримає job offer від компанії.

Відгукнутися

Молодший фахівець з роботи з бізнес-клієнтами у ProCredit Bank

📍Львів

Банк оголошує про відкриття вакансії. Розглядають на посаду студентів 4 або 5 курсів, які люблять досягати поставленої мети та не бояться нових знань; хочуть отримати міжнародний досвід; знання англійської мови буде перевагою. Роботодавець анонсує оплачуване стажування та комфортні умови праці.

Відгукнутися

Інтерн у Відділ фінансів у British American Tobacco Ukraine

📍Київ

Провідна міжнародна тютюнова компанія оголошує про початок стажування. Тривалість від 3 до 9 місяців. Вимоги до кандидатів: студенти 3-6 курсів профільних спеціальностей; англійська мова Upper-Intermediate; можливість працювати full-time.

Відгукнутися

Стажист Відділу комерції у L’OREAL Ukraine

📍Київ

Міжнародна компанія пропонує випускникам та студентам останніх курсів пройти 6-12-місячну програму стажування у Відділі продажів. Основні побажання до претендентів: повна вища освіта/студенти останніх курсів спеціальностей «Менеджмент», «Економіка та підприємництво»; досвідчений користувач пакета MS Office (Excel, Word, PPT, Outlook тощо); хороші аналітичні навички та уважність до деталей; знання англійської мови (рівень Upper-Intermediate).

Відгукнутися

ІТ-стажист в UKRSIBBANK BNP Paribas Group 

📍Вінниця

Банк в пошуку Молодшого фахівця Відділу супроводження користувачів та ІТ-обладнання. Якщо ви: маєте економічну або технічну освіту; здатні швидко навчатися; відповідальні та старанні; вмієте працювати в команді – відгукуйтеся. Перевагою буде досвід роботи із системами електронного банкінгу або підтримки сервісів.

Відгукнутися

Молодший фінансовий аналітик (стажист) в 1+1 media

📍Київ

Медіахолдинг шукає відповідальних та готових до нових викликів стажистів. Ви будете: залучені до підготовки консолідованого прогнозу/бюджету групи компаній; брати участь у план-факторному аналізі бюджету підрозділу та інвентаризації; займатися заведенням заявок на оплату; брати участь в автоматизації процесу актуалізації бюджету підрозділу. Обов’язковою вимогою участі у відборі є наявність відеорезюме.

Відгукнутися

Стажист на керівника магазину в JYSK

📍Хмельницький, Київ, Рівне, Чернівці

Програма стажування складається з п’яти тижнів інтерактивного навчання всіх аспектів, які потрібні для роботи в магазині. На що можуть розраховувати майбутні стажисти: можливості для власного розвитку; високу заробітну плату; щомісячні бонуси (до 30%); участь у змаганнях з подарунками: подорожі, авто, абонементи у спортзал, грошові винагороди тощо.

Відгукнутися

Інтерн (моніторінг сервісів) у lifecell

📍Київ

Український діджитал-оператор шукає Інтерна до Відділу контролю доступності сервісів. Тривалість стажування до 6-ти місяців. Функціональні обов’язки: моніторинг систем та звітування про системні несправності (сервери, бази даних, платформи додаткових послуг тощо); вирішення проблем першої лінії підтримки (обмін повідомленнями різними каналами, WEB-сервіси, VOIP/V-PBX, управління послугами).

Відгукнутися

Junior Hardware Engineer у MEGOGO

📍Київ

Міжнародний медіасервіс запрошує в команду. Серед завдань на посаді: регулярне встановлення, обслуговування, базове налаштування серверів; проведення інвентаризацій та ведення обліку обладнання; написання інструкцій та контроль за віддаленим обслуговуванням серверів.

Пропонуються, серед іншого: безкоштовні уроки англійської мови; заняття з плавання та уроки настільного тенісу; сесії з корпоративним психологом; знижки від брендів-партнерів.

Відгукнутися

Junior System Administrator (helpdesk specialist) в Uklon

📍Київ

Продуктова IT-компанія оголошує про відкриття вакансії. Обов’язки майбутнього працівника: управляти обліковими записами користувачів, дозволами та контролем доступу; налаштувати робочі місця працівників; надавати технічну підтримку та консультації користувачам, проводити онбординги; вести технічну документацію та інвентаризацію обладнання; налаштовувати та підтримувати базові сервіси інфраструктури; діагностувати та моніторити офісне обладнання.

Відгукнутися