Попри непростий для людей та країни час багато компаній продовжують успішно працювати та підтримувати економіку. Та що дуже важливо дають людям робочі місця, а деякі роботодавці пропонують фахівцям високі заробітні плати. Знайомтеся з високооплачуваними вакансіями листопада та відгукуйтеся на ті, що зацікавили. Не гайте часу, вакансії швидко закриваються!

Директор з розвитку мережі партнерів (національні мережі) в «БІХАЙВ ЮА»

📍Київ

Основні обовязки майбутнього директора: управління командою з 3-5 менеджерів; безпосереднє налагодження співпраці зі стратегічними партнерами-національними торговельними мережами; участь у розробці продукту (його наповнення, функціональність, покращення сервісу, використання мобільного застосунку тощо); моніторинг і аналіз ринку, вивчення конкурентів та підготовка звітів про результати роботи команди.

Компанія пропонує заробітну плату 75 000-120 000 грн.

Відгукнутися

Фінансовий директор

📍Одеса

Міжнародна інвестиційна компанія шукає фінансового директора, який має досвід роботи з інвестиційними проєктами; досвід у залученні фінансування від банків; знає англійську мову не нижче Intermediate; має сертифікат з МСФЗ (теоретичні знання). Розглядають кандидатів з різних міст України, які готові тимчасово переїхати до Одеси на термін від 3-х до 6-ти місяців. По закінченню цього терміну є можливість працювати віддалено.

Пропонується зарплата у розмірі 115 000 грн.

Відгукнутися

Продакт-менеджер у SanDi+

📍Київ

Розглядають кандидатів з успішним досвідом у гуртових продажах В2В на керівних посадах від 3-х років; які володіють навичками аналітики ринку, планування продажів та досягнення ефективної якісної та кількісної дистрибуції; мають досвід роботи на ринку сантехніки та опалення або будматеріалів (буде перевагою); готових до постійних відряджень по Україні.

Анонсується зарплата у розмірі 80 000-140 000 грн.

Відгукнутися

Digital-директор, head of digital

📍Київ

Чим буде займатись майбутній керівник: удосконаленням наявної digital-стратегії компанії; управлінням департаментом онлайн-продажів; втіленням ефективних стратегій залучення клієнтів та просування товарів; розробкою та впровадженням стратегії e-commerce; управлінням роботою з digital-ресурсами та каналами просування; аналізом ефективності рекламних кампаній, якості трафіку; братиме участь у формуванні та забезпеченні виконання планів продажів на місяць/квартал/рік; моніторингом активностей конкурентів; керуванням бюджетами.

Роботодавець пропонує заробітну плату 100 000 грн.

Відгукнутися

Trucking Dispatcher у FleetCare Group

📍Львів

Професійний постачальник послуг у сфері вантажних перевезень запрошує досвідчених диспетчерів на роботу. Основні обовязки на посаді: пошук та бронювання вантажів та зворотних перевезень для водіїв компанії; планування, організація та координація часу та відповідної інформації з водіями та клієнтами, відправниками та одержувачами для своєчасного забирання та доставлення вантажу; ведення бази даних.

Компанія анонсує заробітну плату 100 000 грн.

Відгукнутися

Керівник відділу продажів мінеральних добрив

📍Київ

Провідна компанія, яка є лідером з постачання мінеральних добрив в Україні, запрошує до своєї команди. Вимоги до претендентів на посаду: досвід роботи на аналогічній посаді від 3-х років; знання ринку мінеральних добрив: продуктів, конкурентів; вміння чітко ставити задачі, організовувати та контролювати їх виконання.

Анонсована заробітна плата 120 000 грн.

Відгукнутися

Адвокат з кримінального права в «Перша Правова Медіагрупа»

📍Київ

В команду запрошують адвоката. Вимоги до кандидатів: досвід роботи в органах боротьби з економічними правопорушеннями, прокуратури, офісу генеральної прокуратури не менше 5-ти років; ґрунтовні знання з питань документування з використанням можливостей ОТЗ та НС(Р)Д.

Анонсована заробітна плата 80 000-100 000 грн.

Відгукнутися

Стоматолог-ортопед у Gallant 

📍Київ

Стоматологічна клініка запрошує в команду досвідченого стоматолога-ортопеда з можливістю зростання до керівника клініки. Вимоги: досвід роботи стоматологом-ортопедом (бажано від 3-х років); досвід підготовки та протезування, встановлення вінірів; навички створення одноетапних відбитків щелепи; досвід роботи з інтраоральним сканером; досвід ведення фотопротоколу; базові знання з гнатології.

Анонсована заробітна плата 80 000-200 000 грн.

Відгукнутися

Керівник комерційних аналітиків

📍Київ

Всеукраїнська роздрібна мережа в пошуках керівника відділу ціноутворення. Побажання до майбутнього працівника: вища освіта; досвід на аналогічній посаді від 2-х років; досвід роботи з великими обсягами інформації в роздрібній мережі; впевнений користувач 1С, Excel; готовність до переїзду у Львів.

Анонсована заробітна плата 120 000 грн.

Відгукнутися

Технічний директор

📍Київ

Підприємство оголошує про відкриття вакансії. Обов’язки: оперативне та стратегічне управління персоналом (виробничим, технічним); ведення переговорів різного рівня; організація складської та транспортної логістики з перевалки; робота з державними структурами; взаємодія з митними органами тощо. Роботодавець анонсує релокейт у м. Ізмаїл (Одеська область).

Пропонується зарплата у розмірі 100 000 грн.

Відгукнутися