Рекрутинг – це сфера, в якій є широкі можливості для розвитку, а сума заробітку не обмежується конкретною цифрою. Саме завдяки цим факторам багато успішних фахівців та власників агенцій змогли побудувати кар’єру та вийти на новий рівень розвитку. Такі досягнення надихають початківців, які шукають ефективні рішення для нових професійних вершин.

Якщо ви також на цьому шляху, тоді є сенс розглянути можливість виходу на європейський ринок, а саме – Німеччину. Чому варто обрати цю країну та в чому особливості місцевих вакансій?

Олександр Прима, директор відділу продажів компанії VAV Synergy

Які вакансії пропонують німецькі компанії?

Щоб вдало зайти на європейський ринок, потрібно обов’язково проаналізувати актуальні вакансії та зрозуміти, які тенденції там існують. Найперше потрібно з’ясувати, які професії нині є найбільш затребуваними на ринку, у яких сферах відчувається найгостріший дефіцит кадрів, і що ви можете їм запропонувати. Важливими факторами є заробітна плата, умови роботи, вимоги до кандидатів. Такий аналіз дозволяє скласти загальне уявлення про ситуацію і зрозуміти, на що звернути увагу в роботі.

Список популярних пропозицій періодично змінюється, але загалом картина не надто динамічна. Наприклад, у Німеччині вже тривалий час бракує професіоналів у галузі будівництва. Місцеві роботодавці активно шукають фахівців, які вміють встановлювати дах, мають навички керування мінікранами та мініекскаваторами, зводити кам’яні споруди, а також розуміються на роботах з арматурою та бетоном.

Крім цього, у Німеччині багато вакансій для слюсарів, сантехніків, підсобних робітників, монтажників і майстрів-універсалів. Пропозиції є як для безпосередньо працівників, так і для керівного персоналу. Страждають через брак фахівців галузі виробництва, перевезень та електроенергетики. Є багато хорошої роботи для автомайстрів. 

Щодо вимог кандидатів, то вони різні. На будівництво роботодавці здебільшого шукають людей віком до 50 років, оптимально – 25-45 років. Для перевізників важливими є категорії водійських посвідчень – B, C та CE, а також стаж роботи за фахом. Крім цього, в багатьох вакансіях вказується вимога знання німецької мови. Зазвичай рівня B1 достатньо для розуміння та консультування клієнтів. Але є багато спеціальностей, для яких мову знати не обов’язково. Наприклад, промислова швачка може не володіти нею і отримати роботу.

Що таке партнерська програма VAV Synergy та в чому її цінність для рекрутерів?

VAV Synergy – це компанія, яка спеціалізується на працевлаштуванні людей в європейських країнах. Основними напрямами діяльності є рекрутинг та аутстафінг. Вона пропонує дуже вигідну партнерську програму для рекрутерів.

Програма може стати вдалим стартом для побудови успішної кар’єри на європейському ринку та навіть створення власної агенції. Компанія активно підтримує таких фахівців. Перевагами співпраці з VAV Synergy є:

  • готова база роботодавців;
  • юридичний та фінансовий супровід;
  • допомога в налагодженні координації;
  • ефективна система відбору кандидатів.

Партнеру компанії потрібно тільки забезпечити комунікацію. Завдяки цьому партнерська програма VAV Synergy може стати чудовим рішенням для фахівців, які вже працюють в цій сфері, але хочуть розвиватися. Для таких людей компанія пропонує повноцінний супровід, консультації, поради та основу для майбутнього росту.

Ще однією причиною, чому партнерська програма є оптимальним рішенням, є мінімізація ризиків. Для успішної побудови кар’єри рекрутера в Німеччині та інших європейських країнах потрібно докласти чимало зусиль. 

Зокрема, зрозуміти особливості сфери, сформувати невелику фінансову подушку, знайти надійних юристів та бухгалтерів, а також розвивати справу. VAV Synergy надає кваліфіковану допомогу у всіх перелічених аспектах, що дозволяє зробити безпечний та легкий старт.

Скільки можна заробити завдяки партнерській програмі VAV Synergy?

Високий дохід – це одна з вагомих переваг, на яку можуть розраховувати партнери. Компанія зацікавлена, щоб мати більше фахівців за кордоном (зокрема й у Німеччині), які б змогли надавати рекомендації та допомагати задовольняти потреби клієнтів. Саме тому вона запустила вигідну для обох сторін партнерську програму.

Для VAV Synergy – це пошук додаткових можливостей закривати вакансії, що вже існують в країні та знаходити професіоналів для співпраці у форматі аутстафінгу. Партнер компанії також отримує вигоду. Вона полягає в наданні повної підтримки та фінансового заохочення. Середній заробіток партнера складає близько 2 000 євро на місяць.

Ця цифра залежить від багатьох факторів та може збільшуватися. Система фінансових винагород передбачає бонуси. Рекрутери, які рекомендують працівників, можуть отримувати від 50 євро щомісяця. Крім цього, партнерська програма VAV Synergy передбачає бонуси вже з першого місяця співпраці з компанією. Вони можуть складати 1 000 євро та більше.

Як стати партнером VAV Synergy?

Детальна інформація про компанію, її діяльність та інші особливості є на офіційному сайті. Там можна ознайомитися з досягненнями, переліком послуг, актуальними вакансіями в Німеччині та інших країнах, а також побачити список компаній, з якими співпрацює VAV Synergy.

Деталі про партнерську програму для рекрутерів, які хочуть вийти на ринок Німеччини, можна знайти в окремому розділі за посиланням. Співпраця з рекрутерами передбачає кілька етапів:

  • підбір та рекомендація кандидатів на визначені вакансії;
  • працевлаштування цих людей та укладання договорів із роботодавцями;
  • нарахування бонусів партнеру.

Це проста і водночас дієва схема роботи, яка може стати основою для розвитку. Можна з мінімальними ризиками та практично без вкладень побудувати успішну кар’єру рекрутера в Німеччині та інших країнах ЄС.

Читайте ще: Техніки переконання в рекрутингу: як це працює в теорії та на практиці?