Українська IT-компанія CleverStaff, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення для рекрутингу, ініціювала дослідження на тему: «Ментальне здоров’я українського рекрутера 2023». Мета опитування виявити професійні болі рекрутерів та найбільші причини їх виникнення. А також з’ясувати, що впливає на емоційний стан спеціалістів і може призводити до професійного вигорання.

Взяти участь в опитуванні може будь-який український рекрутер, сорсер та HR-менеджер.

Важливим каталізатором запуску опитування в Україні стало останнє американське дослідження State of Hiring and Recruiting Report 2023, проведене компаніями Findem and KarmaСheck. Воно розкрило шокуючі факти про неконтрольоване професійне вигорання, з яким стикаються 73% HR-менеджерів та рекрутерів США. 

Одне з найбільш застережних відкриттів — 61% опитаних рекрутерів змінили роботу протягом останнього року через професійне вигорання. Більшість респондентів (88%) вбачають причину в цілком розумних факторах, таких як неефективні процеси, відсутність сучасних технологій та недостатня автоматизація рутинних задач. 

За словами засновника CleverStaff та ідеолога гейміфікації Володимира Бархата: «Наш багаторічний досвід свідчить про те, що на певному рівні технологічних покращень вже недостатньо для позитивного впливу на психологічний стан користувачів. Саме тому ми хочемо розібратися, що впливає на емоційний стан спеціалістів та знайти рішення, які допоможуть покращити професійний добробут рекрутерів».

Отримані відповіді будуть проаналізовані, а результати дослідження — поширені серед усіх учасників опитування та зацікавлених структур з метою спільного вдосконалення професії. 

Взяти участь в опитуванні