«HUMAN Школа» у співпраці з robota.ua надає ексклюзивну пропозицію державним освітнім закладам – розмістити всі вакансії абсолютно безкоштовно до кінця 2023 року. Це допоможе заощадити кошти та зробить процес підбору персоналу легшим та ефективнішим.

З приходом осені в Україні активно триває навчальний процес, а щоб його забезпечити, потрібні кадри. І мова йде не лише про викладачів. Державним освітнім закладам потрібен персонал, робота якого теж дуже важлива протягом навчального року водії, сантехніки, бухгалтери, прибиральники, психологи, бібліотекарі, кухарі тощо. 

«Освіта формує прогресивну та свідому націю, і дуже важливо, аби навіть в умовах війни навчальний процес не зупинявся. 

Ми продумали механіку, що допоможе державним освітнім закладам зробити процес рекрутингу максимально простим та зручним. Крім того, що robota.ua надаватиме необхідну кількість вакансій безкоштовно, наша команда готова максимально включитись і допомогти створити профіль закладу освіти на сайті, нарахувати сервіс, пояснити, як користуватися платформою. 

База кандидатів на robota.ua містить понад 5 мільйонів резюме, і, сподіваємося, вона стане джерелом талантів для освітніх закладів», Юлія Далібукмаркетинг-директорка компанії robota.ua. 

«Швидка комплектація закладів освіти кваліфікованим персоналом інколи може стати для адміністрації школи задачею «із зірочкою». Але лише у разі відсутності зручних інструментів для пошуку кандидатів. Ми знаємо, що наша пропозиція зможе суттєво полегшити цей процес та допомогти державним школам підготуватися до навчального процесу у 2024 році. Адже люди є найціннішим ресурсом, що  визначає рівень знань в країні.

Ми щиро віримо, що завдяки цій ініціативі чудова шкільна вакансія не омине «потрібного» кандидата. А ми з партнерами зробимо для цього все необхідне», Вікторія Савенецьзаступниця директора компанії HUMAN.

Що потрібно зробити, щоб розмістити вакансії безкоштовно?

  • Крок 1. Заповнити анкету, яка містить 8 запитань.
  • Крок 2. Дочекатись нарахування безкоштовних вакансій.

Якщо ваш заклад освіти вже зареєстрований на robota.ua, вам нарахують вказану в анкеті кількість вакансій безкоштовно у вашому чинному кабінеті на сайті. Про це ви дізнаєтеся, отримавши повідомлення на електронну пошту, вказану в анкеті.

Якщо ваш заклад ще не зареєстрований на robota.ua, вас самостійно зареєструють та нарахують необхідну кількість вакансій для безоплатного розміщення, після чого – зв’яжуться за вказаним номером телефону для інформування та короткого інструктажу.

Отже, заповніть анкету та отримайте підтвердження через емейл та дзвінок менеджера robota.ua.

Переглянути відеоінструкцію.

Зверніть увагу, що в кожної установи в персональному кабінеті на сайті robota.ua є контакти персонального менеджера, який завжди може допомогти у користуванні послугами сайту. 

Долучайтеся до ініціативи HUMAN та robota.ua! Бажаємо знайти своїх людей, які зроблять важливий внесок для розвитку та процвітання найрозумнішої нації у світі.

Зверніть увагу: вакансії нараховуються безкоштовно винятково державним освітнім закладам.

Читайте ще: Академія PwC відкрила навчальну програму для вдосконалення знань і навичок у сфері HR