Розвиток гібридної та віддаленої роботи створив величезну індустрію віртуальних онлайн-розваг, тому можете не хвилюватися, якщо не вдасться відсвяткувати новорічний корпоратив в офісі чи ресторані. Завдяки Zoom та іншим конференц-платформа можна якісно відсвяткувати корпоратив з вашою командою.

Отже, підготуйте та протестуйте аудіо- та візуальні компоненти ще до початку івенту. Подбайте про атмосферу. Попросіть колег дотримуватися святкового дрес-коду. Створіть окремі тематичні (віртуальні) кімнати, де учасники зможуть веселитися і спілкуватися. 

Танцювальна онлайн-вечірка

Це класичний і водночас сучасний спосіб зустріти Новий рік з колегами. Створіть плейлист перед заходом. Заохотьте працівників запросити близьких, друзів чи рідних. Дозвольте учасникам вносити свої музичні побажання. Це допоможе їм відчути себе більш залученими. Підніміть настрій та створіть атмосферу за допомогою діджея. Музика може транслюватися або з вашого компютера, або працівники можуть вибрати власну.

Кулінарний майстер-клас

Проведення кулінарного майстер-класу обєднає всіх учасників, навіть на віртуальному заході. Після того, як страва буде готова, всі зможуть насолодитися нею. Додайте рецепти та список продуктів до запрошень. Ви також можете замовити доставку інгредієнтів як додаток до запрошення, щоб покращити враження учасників від корпоративу.

Уроки змішування коктейлів

Навчіть своїх колег прийомів змішування коктейлів. Не забудьте включити і моктейлі надайте кілька рецептів, які легко адаптуються до безалкогольних версій. Щоб підтримувати інтерес учасників на високому рівні, діліться інструкціями з приготування їхніх улюблених напоїв. Додайте рецепти або інгредієнти до запрошень.

Майстер-клас з ремесла

Це цікава ідея для віртуальної передноворічної події, будь то живопис чи створення ювелірних прикрас. Надайте всі необхідні матеріали для майстер-класів. Залежно від тривалості заходу, ви можете організувати подальшу програму або провести конкурс в Instagram, де всі охочі зможуть продемонструвати свої творіння.

Флористичне мистецтво

Запросіть експерта і проведіть майстер-клас зі створення квіткових композицій. Покажіть, як правильно висаджувати кімнатні рослини в горщики. Працівники можуть спостерігати і вчитися або брати участь, якщо ви надасте їм необхідні матеріали.

Онлайн-заняття з йоги

Кому не потрібне перезавантаження на Новий рік? Запропонуйте своїм колегам заняття з йоги. Зробіть свій захід настільки стриманим або енергійним, наскільки ви хочете, і не бійтеся мислити нестандартно.

Медитація та уважність

Новорічні обіцянки часто зосереджені на тому, щоб сповільнити темп життя і зануритися в навколишній світ. Проведення онлайн-занять з медитації та усвідомленості допоможе вашим колегам розпочати новий рік розслабленими та оновленими. Запропонуйте колегам потурбуватися про себе в заспокійливій атмосфері, щоб сформувати позитивні наміри на наступний рік.

Віртуальна квест-кімната

Колеги мають розвязати серію головоломок, щоб вибратися із замкненої онлайн-кімнати. Ви можете підвищити рівень азарту, обмеживши їх у часі.

Гра «Не цього року»

Зосередившись на прощанні з поточним роком, попросіть колег поділитися тим, чого вони не робили протягом останніх 12 місяців. Ця гра допоможе учасникам дізнатися більше одне про одного. Не забудьте встановити правила, щоб гра не стала недоречною.

Віртуальна гра «Вгадай, хто?»

Чи можете ви впізнати своїх колег за допомогою підказок з їхнього минулого та теперішнього? Може здаватися, що ви знаєте про членів своєї команди все, що тільки можна знати, але коли маєте справу з інтересами та пристрастями, які існують за межами офісу, на вас може чекати багато приємних сюрпризів. Підніміть ставки на кожну здогадку за допомогою подарункових карток, які можна розіграти як призи.

Віртуальна екскурсія музеєм

Віртуальний музейний тур – це відсутність натовпу та шуму на екскурсіях. Це означає, що ви можете по-новому відчути шедеври художників та скульпторів, користуючись перевагами віртуального формату, щоб дослідити та обдумати все, що ви побачите.

Віртуальна йога сміху

Під час занять сміховою йогою колеги зможуть долучити всі м’язи та відчуття, пов’язані зі сміхом. Коли людина спрямовує свої м’язи до фізичного сміху, її емоції можуть просто взяти гору та перетікати в справжній сміх.

Віртуальна стендап-комедія

Розсмішіть свою команду за допомогою віртуального сеансу стендап-комедії за участю професійних коміків. У цих шоу коміки виступають у прямому ефірі в режимі онлайн у сегментах, адаптованих для робочої аудиторії. Найкраща особливість полягає в тому, що всі члени команди мають місце в першому ряду!

Віртуальні ретрити

Дозволяють працівникам відірватися від стандартної робочої рутини. Хоча онлайн-семінари зазвичай не передбачають зміну обстановки, такі перерви в типовому графіку можуть дати працівникам перепочинок і нові перспективи. Протягом одного-двох днів працівники можуть взяти участь у низці онлайн-заходів, які налагоджують стосунки та сприяють професійному розвитку.

Читайте ще: Як створити новорічну атмосферу в офісі: 19 святкових ідей