Катерина МарусовськаСЕO Made with Bravery

Відома проблема компаній: дуже важко підтримувати моральний дух команди під час війни. Ми часто переживаємо комплекс «того, хто вижив», обов’язок перед тими, хто стоїть на захисті нашої країни, і відповідальність за наш колектив, який переживає постійний стрес та невизначеність.

Святкування корпоративів «в старому стилі» у багатьох компаній відійшли у минуле. Але й поставити на паузу радість не можна. Наші традиції та спільні події й далі сприяють єдності колективу і нації. Психологи рекомендують не відмовлятися від радісних моментів і продовжувати взаємодіяти з навколишніми – це робить наше життя трохи легшим у важкі часи.

Ми в Made with Bravery думали на цю тему, відчуваючи вже поблизу запах цукерок і мандаринок, і хочемо поділитись двома крутими ідеями!

Подарунок з цінностями

Згадаємо, які цілі в корпоративних подарунках взагалі:

 • компанія виражає турботу про «своїх»;
 • люди відчувають більше єднання під час свят на корпоративних заходах;
 • люди об’єднуються спільною метою, досвідом (це особливо важливо зараз, коли співробітники знаходяться часто віддалено та в різних країнах);
 • люди відчувають увагу компанії, що підвищує мотивацію та лояльність;
 • люди радіють, що підвищує гормони радості, які впливатимуть на продуктивність протягом наступних місяців.

Якщо ви відчуваєте необхідність зробити працівникам компанії саме такі подарунки, одночасно підтримуючи важливу справу для нашої країни, то крутим збалансованим рішенням буде сертифікат Made with Bravery.

Переваги такого формату:

 • весь прибуток, що отримує маркетплейс, спрямовується на відбудову країни через United24;
 • ваші колеги матимуть можливість вибирати товари від українських виробників за своїм смаком (від одягу до декору) та отримати свої подарунки з доставкою у будь-який куточок світу; 
 • компанія може додати персональний дизайн або адресне тепле повідомлення, підкреслюючи турботу про кожного співробітника.

Свідомий тімбілдінг

Тімбілдінги також послуговуються цілям компанії та співробітників: об’єднані спільним досвідом, ми маємо змогу подивитись одне на одного під іншим кутом, отримати таку необхідну зараз розрядку і щиро порадіти тому, що протримались ще рік. Ми ніби кажемо одне одному: «Ми змогли!». Але війна стирає відчуття радості, багатьом з нас соромно веселитись, коли перемога ще не настала. Та хто сказав, що «робота» на перемогу не може бути радісною з Made with Bravery?

Якщо ви є керівником або HR-менеджером компанії, вже зараз можете запропонувати колегам провести дуже корисний для країни, але водночас приємний тімбілдінг, який вони запам’ятають надовго. Це буде захід, на який вони зможуть пишатись у майбутньому. Захід, який підсвітить кращі риси в кожному з них.

 • Розмалюйте піхотні лопати для українських військових. 
 • Приєднайтесь до очищення завалів постраждалих будівель. 
 • Спільно з вашою командою складіть дрон.

Чи не вражає? Ми готові надати всі необхідні деталі та організувати захід. У вас є чудова можливість змінити ставлення на ринку до корпоративних традицій, зробивши їх більш значущими та спрямованими на перемогу.

Залишайте заявку і ми вам зателефонуємо! А ще запропонуйте вашим партнерам та навіть конкурентам приєднатися до нової корпоративної традиції, використовуйте хештег #СвідомийТімбілдінг.

Віримо в вас, віримо в перемогу!