Новий рік, професійні свята, День захисників і захисниць, дні народження, річниці – протягом року компанії мають безліч приводів, коли їм знову й знову доводиться думати про подарунки співробітникам, партнерам чи клієнтам. 

Чому варто робити патріотичні подарунки?

У теперішніх реаліях привітання стають особливими: як у словах, так і в подарунках. Кожна соціально відповідальна компанія прагне дарувати те, що підкреслить цінності українців, нашу єдність, віру в перемогу. Саме тому на перший план виходять патріотичні подарунки. 

Якщо раніше презенти, наділені українською символікою, знаками, месеждами, по суті, були нішевими й цікавими лише певній аудиторії, то сьогодні — це універсальний подарунок. 

Зараз всіх об’єднує неймовірна любов і повага до України та гордість за неї – і кожен хоче транслювати ці почуття назовні. Найпростіший спосіб — це патріотичні елементи. Навіть якщо це просто синьо-жовта стрічка на зап’ясті чи наліпка герба на ноутбуці. 

Пауербанк з українською харизмою – ексклюзивний бізнес-подарунок

Наприкінці 2022-го на українському ринку з’явилися ексклюзивні дизайнерські пауербанки із символічно-українськими назвами — MRIYA та «4.5.0» від бренду Mibrand.

Колекція патріотичних пауербанків — ексклюзивний ґаджет, який стане унікальним і затребуваним подарунком для співробітників, партнерів і клієнтів. 

Пауербанки MRIYA та «4.5.0» як бізнес-подарунок — однозначно довгострокова інвестиція завдяки своїй функціональності. А ще ним обов’язково захочеться поділитися в соцмережах зі згадкою компанії. 

Ці пауери не просто мають автентичний дизайн — вони лімітовані. Це означає, що, обравши такий корпоративний подарунок, адресати отримають майже унікальну річ, доступну не кожному. 

Колекція пауербанків MRIYA з легендарним літаком

Українська «Мрія» — найбільший і найпотужніший літак, що коли-небудь здіймався в повітря. Внаслідок російської авіаатаки його було спалено. Та чи можна знищити мрію? Саме у відповідь на це з’явився патріотичний пауербанк MRIYA від бренду Mibrand із символом сильної незламної України. 

На ґаджет нанесено натхненний слоган «Нашу мрію не спалити». Виконаний у трьох кольорах та варіантах ємності: 

 • MRIYA Blue — ємність 10 000 mAh;
 • MRIYA Yellow — ємність 20 000 mAh;
 • MRIYA Black — ємність 30 000 mAh.

    

Колекція пауербанків «4.5.0» з камуфляжним принтом

На сленгу українських військових повідомлення 4.5.0 означає «все добре» або «все пучком», тож цей код — символ захисту для українців. «4.5.0» від Mibrand — патріотичний зовнішній акумулятор, створений на честь українських військових. 

На пауер нанесено мотиваційний слоган «Сміливі та незламні». Виконаний у трьох камуфляжних принтах та варіантах ємності:

 • «4.5.0» Desert Wolf ( «Пустельний вовк») — ємність 10 000 mAh;
 • «4.5.0» Snow Leopard («Сніжний барс») — ємність 20 000 mAh;
 • «4.5.0» Forest Spirit («Лісовий дух») — ємність 30 000 mAh.

    

Як корпоративні подарунки, патріотичні пауербанки MRIYA і «4.5.0» від Mibrand, з одного боку, комунікують культуру компанії, яка вболіває за свої країну, а з другого — відповідають критеріям того самого «ідеального» подарунка — оригінального й корисного. 

Не просто сувенір, а надійний ґаджет

Обираючи пауери Mibrand, компанія дарує клієнтам якісний ґаджет, а не просто красивий аксесуар. Зовнішні акумулятори MRIYA та «4.5.0» мають цілу низку конкурентних переваг, завдяки чому в співвідношенні «ціна-якість» навіть перевершують відомі моделі.

 • Основа корпусу не фарбована. Патріотичні пауербанки виконані з кольорового пластику. Чому це важливо? Подряпини чи потертості видно не буде.
 • На корпус нанесено рельєфні дизайнерські елементи. Кожен пауербанк виглядає дорого й естетично.
 • На ґаджетах є спеціальні рельєфні смужки для зручного й надійного утримання в руках.
 • Пауери оснащені технологією швидкої зарядки.
 • Зовнішні акумулятори MRIYA та «4.5.0» підходять не тільки для зарядки ґаджетів, а й можуть живити роутери, модеми, системи відеонагляду та охорони.

Де і як зробити корпоративне замовлення патріотичних пауерів 

Пауербанки MRIYA та «4.5.0» створила молода чеська компанія Mibrand в колаборації з українським національним дистриб’ютором Kosmotech. 

Kosmotech — ексклюзивний, а тому єдиний постачальник Mibrand в Україні. Саме в них можна напряму замовити пауербанки MRIYA та «4.5.0» за гуртовою ціною: 

 • за телефоном 063 400-11-62;
 • через заявку на сайті kosmotech.com.ua

Компанія дає офіційну гарантію від виробника та сервісне обслуговування.

Читайте ще: У чому полягає роль HR, коли йдеться про корпоративну культуру взаємопідтримки?