Представника сфери HR добре знаються на тому, як шукати, навчати, залучати, розвивати, утримувати персонал. Вони роблять все, щоб якомога більше людей були на потрібному місці та відчували себе щасливими.

Якщо ви перебуваєте в активному пошуку роботи або плануєте змінити роботодавця, пропонуємо ознайомитися з вакансіями, представленими в добірці. 

Рекрутер у MTI GROUP

📍Київ

Компанія, сучасний складський комплекс, запрошує на роботу. Розглядають кандидатів з досвідом роботи в масовому підборі (робітничі професії); досвідом роботи на аналогічній посаді від 2-х років; досвідом проведення телефонних та особистих інтерв’ю; які володіють методами оцінки кандидатів. 

Відгукнутися

Інспектор відділу кадрів в «Охоронний Холдінг»

📍Кривий Ріг

Що потрібно буде робити на посаді: приймати, переводити, звільняти співробітників; оформлювати та вести облік відпусток; розраховувати страховий стаж; формувати та вести особові справи працівників, вносити зміни, пов’язані з трудовою діяльністю; направляти на навчання; складати та подавати кадрову звітність; вести і зберігати кадрову документацію.

Відгукнутися

Менеджер з персоналу (рекрутер) у ROZETKA

📍Бровари

Інтернет-магазину потрібен працівник. Що вимагається від претендентів на посаду: вміти працювати з великим обсягом інформації; володіти методами пошуку та підбору персоналу середньої ланки, робочого персоналу; бажання розвиватися у сфері HR; хороші комунікативні навички, цілеспрямованість, багатозадачність.

Роботодавець пропонує своїм працівникам, зокрема, можливість купувати товари компанії за спеціальними цінами.

Відгукнутися

Рекрутер (HR-менеджер) у «Салтівський м’ясокомбінат»

📍Дніпро

Виробник ковбасних та м’ясних делікатесів запрошує в команду. Що робитиме майбутній працівник: займатися пошуком та масовим підбором персоналу (продавці, помічники, офісні вакансії тощо); вести базу кандидатів у Google-таблицях та «Бітрікс»; брати участь в HR-процесах компанії (привітання зі святами колег, організація відряджень колег з інших регіонів тощо); вести моніторинг ринку праці.

Відгукнутися

Головний фахівець з навчання та розвитку персоналу в ДТЕК

📍Одеса

«ДТЕК Одеські Електромережі» – провідна енергетична компанія України, яка розподіляє електроенергію на території міста Одеси та Одеської області, у пошуках фахівця.

Майбутній працівник може розраховувати на: офіційне працевлаштування, гідну заробітну плату та премію за результатами роботи; оплачувані відпустки та лікарняні; медичне страхування після випробувального терміну; навчання в Академії ДТЕК (онлайн-курси, аудиторні тренінги, майстер-класи, закриті клуби, професійні спільноти).

Відгукнутися

Інженер з охорони праці в KERNEL

📍Чорноморськ

Агропромисловий комплекс відкриває вакансію. Вимоги до претендентів: вища освіта та досвід роботи на аналогічній посаді від 1-го року (розглядають на посаду випускника або студента з відповідною освітою).

На працівника чекає: повний компенсаційний пакет; службовий автобус, який доставить від/до м. Одеса.

Відгукнутися

Керівник групи преміювання (KPI) в Interpipe

📍Дніпро

Промислова корпорація, виробник високоякісної трубної та залізничної продукції, оголошує про відкриття вакансії. Очікування від претендентів: вища економічна освіта за спеціальністю: «Управління персоналом та економіка праці», «Менеджмент», «Економіка підприємства»; знання трудового законодавства України та нормативних документів у галузі оплати праці; знання систем преміювання та мотивації; знання системи оплати праці та матеріального стимулювання; впевнений користувач ПК (Excel); навички роботи з великим обсягом інформації.

Відгукнутися

Інспектор з кадрів в «АТБ-маркет»

📍Київ

Національна торговельна мережа магазинів запрошує на роботу. Побажання до освіти кандидатів: середня спеціальна, професійно-технічна, вища. Вимоги: досвід роботи на аналогічній посаді; впевнений користувач ПК, Excel; активність, цілеспрямованість, відповідальність.

Відгукнутися

Фахівець з організації навчання у «МЕТІНВЕСТ»

📍Запоріжжя

Міжнародна гірничо-металургійна група компаній шукає фахівця з організації навчання на підприємство Групи «Метінвест Бізнес Сервіс». Обов’язки на посаді: здійснювати підготовку річного плану навчання; організовувати навчання за індивідуальною та курсовою формою навчання; оформлювати договори та акти виконаних робіт з контрагентами; організовувати та адмініструвати кваліфікаційні екзамени; здійснювати підготовку свідоцтв та посвідчень; контролювати та моніторити проведення навчання; вести облік фактів навчання.

Відгукнутися

Фахівець з організації праці, табельник в АТ «Житомирський маслозавод»

📍Житомир

Національне виробниче підприємство оголошує про відкриття вакансії. Вимоги до претендентів на посаду: вища інженерно-економічна або технічна освіта; досвід роботи в організації та нормуванні праці 1-2 роки.

Відгукнутися

Інспектор з кадрів у «Газорозподільні мережі України»

📍Харків

Компанія, яка є частиною «Групи Нафтогаз» і займається створенням ефективної загальнодержавної системи розподілу газу, шукає кваліфікованого спеціаліста у відділ кадрового адміністрування.

Портрет ідеального кандидата: досвід роботи на аналогічній посаді від 1 року; знання законодавства про працю, кадрового обліку та військового обліку; висока відповідальність, організованість та уважність до деталей; добрі комунікативні навички та здатність працювати в команді; вміння ефективно працювати з комп’ютером та програмами MS Office, «1С:ЗУП».

Відгукнутися