Банки, великі фармацевтичні, сільськогосподарські, юридичні та ІТ-компанії, а також компанії, які спеціалізуються на виробництві продуктів харчування та напоїв запрошують на стажування випускників та фахівців без досвіду роботи або з мінімальним. Перед вами – шанс отримати роботу в престижних компаніях, потрібно лише ознайомитися з умовами та відгукнутися. Не зволікайте, вакансії швидко закриваються!

Менеджер з клієнтської підтримки в ProCredit Bank

📍Київ

Банк оголошує конкурс на посаду. Передбачаються такі обов’язки: консультування клієнтів з питань банківських продуктів і послуг (в телефонному режимі); допомога клієнтам у вирішенні банківських питань: операції з картками, депозити, перекази, користування мобільним застосунком тощо; інформування клієнтів про актуальні продукти та послуги банку; надання загальної інформації про банк поточним і потенційним клієнтам.

Відгукнутися

Junior HR Manager у SysGears

📍Дніпро

ІТ-компанія запрошує в команду. Побажання до кандидатів: навички критичного мислення та аналізу; відмінні комунікативні навички, розуміння психології людей; адаптивність, проактивність, гнучкість та багатозадачність; бажання та вміння швидко освоювати новий матеріал; прагнення будувати кар’єру.

Відгукнутися

Graduate Program in Marketing у Nestle Ukraine

📍Київ

Nestle в Україні запрошує студентів 5-6 курсів та недавніх випускників взяти участь у програмі Graduate Program in Marketing. Робота в офісі компанії в Києві. Початок – грудень 2023 року. Тривалість – 1 рік. Тип зайнятості – повний день (є можливість працювати віддалено). Якщо ви вільно володієте англійською мовою; просунутий користувач пакету Microsoft Office; маєте навички комунікації та співпраці – відгукуйтеся.

Відгукнутися

Стажист у відділ валідації в ARTERIUM

📍Львів

Українська фармацевтична компанія запрошує на стажування. Зона відповідальності стажиста: проведення випробування сервісних систем та обладнання; оформлення протоколів кваліфікації. Для успішного вирішення завдань стажистам знадобиться: інженерно-технічна освіта (студент 3-4-5 курсів), а також бажання навчатись та розвиватись.

Відгукнутися

Стажист електронної комерції (E-commerce Intern) у L’OREAL Ukraine

📍Київ

Компанія пропонує 6-12-місячну програму стажування у відділі продажів для випускників та студентів останніх курсів. Що потрібно робити стажистам: активно брати участь і допомагати команді комерції; аналізувати ринкові (конкурентні) та споживчі дані; виконувати операційні задачі комерційного підрозділу: лістинг, специфікації, робота з асортиментними матрицями, контрактами; розробляти та впроваджувати рекламний та торговий план збуту продукції по каналу.

Відгукнутися

Стажист/ка у відділ митного регулювання та міжнародної торгівлі в PwC

📍Київ

Вимоги до майбутніх стажистів: диплом за спеціальністю «Оподаткування/Митна справа/Фінанси/Економіка/Бухгалтерський облік/Менеджмент/Юриспруденція»; практичний досвід роботи у митній сфері (бажано); знання Митного кодексу та відповідних нормативних актів; відмінне володіння англійською та українською мовами (письмово та усно); розвинені комп’ютерні навички (Excel, PowerPoint, Word).

Відгукнутися

Стажист на керівника магазину в JYSK

📍Чернівці

Програма стажування складається з п’яти тижнів інтерактивного навчання всім аспектам, які потрібні для роботи в магазині. Навчання протягом усієї програми проводитимуть досвідчені спеціалісти з роздрібної торгівлі та HR-и. Під час програми стажист буде обіймати посаду заступника керівника магазину, і між навчальними модулями – працювати поруч з командою магазину.

Стажисти можуть розраховувати на заробітну плату, щомісячні бонуси до 30%; тімбілдінги та програми особистого та кар’єрного розвитку; гнучкий графік роботи; 20% знижку в мережі магазинів.

Відгукнутися

Інтерн у юридичний відділ (помічник юриста) в Ernst & Young

📍Київ

Вимоги до претендентів: вища юридична освіта (4-6 рік навчання); рівень володіння англійською мовою – В2 і вище; поглиблене знання Word, Excel, PowerPoint; релевантний досвід роботи буде плюсом, але не визначальною перевагою.

Відгукнутися

Механік-стажист у «Контінентал Фармерз Груп»

📍Львів

Сільськогосподарська компанія запрошує на стажування молодих спеціалістів. Тривалість — 6 місяців, є можливість працевлаштуватися в компанію після стажування. Розглядають студентів останніх курсів або випускників ВНЗ/коледжів України за спеціальністю інженерія/агроінженерія/механізація сільського господарства.

Якщо ви готові працювати в регіонах (Тернопільська, Хмельницька, Івано-Франківська, Львівська, Чернівецька область); маєте водійське посвідчення кат. В та досвід водіння (що буде перевагою) – відгукуйтеся.

Відгукнутися

Робота для випускників професійно-технічних навчальних закладів у «Прилуцький завод «Білкозин»

📍Білкозин (Чернігівська область)

Єдиний в Україні виробник білкової оболонки для ковбасних та сосисочних виробів запрошує на роботу випускників професійно-технічних навчальних закладів. Розглядають кандидатів без досвіду роботи.

Пропонується: офіційне працевлаштування, стабільна виплата заробітної плати; доставка корпоративним транспортом; повна зайнятість; можливість підвищувати кваліфікацію, розвиватися; перспективи професійного та кар’єрного зростання.

Відгукнутися

Стажист (практика податкових та митних спорів) в ARZINGER

📍Київ

Юридична компанія запрошує на стажування студентів останнього курсу або нещодавніх випускників за спеціальністю «Право». Майбутні обов’язки: моніторинг та аналіз новин законодавства; допомога у підготовці презентацій та статей на правову тематику; аналіз законодавства та судової практики для застосування на практиці; допомога у підготовці юридичних документів.

Відгукнутися