«Власний бізнес – від мрій до дій» — це комплексна підтримка українських підприємців в рамках безкоштовної програми навчання «Буткемп економічного відновлення», що впроваджується ЄБРР за фінансування Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР на платформі Prometheus.

Це справжній бізнес-навігатор, який проведе дорогою від започаткування чи відновлення власної справи до її розвитку та масштабування під час війни. Комплексна підтримка надає підприємцям додаткові можливості, які включають:

Open talks з бізнес-експертами 

Зустрічі в прямому етері для учасників «Буткемпу економічного відновлення», на яких слухачі отримають поради від експертів-практиків, щоб мати чіткий план дій на 2024 рік для створення або розвитку бізнесу. Серед спікерів:

  • Зоя Лобод, співвласниця digital-агенції LOBODS;
  • Андрій Длігач, д.е.н., засновник Advanter Group та бізнес-спільноти Board;
  • Наталія Заверуха, засновниця і власниця агенції Manageable;
  • Владислав Рашкован, заступник виконавчого директора України у МВФ.

Зареєструватися на open talks можна за посиланням

  

«Банк корисних гайдів» 

Це чеклісти, інструкції та шаблони для допомоги в створенні та масштабуванні бізнесу, якими зможуть скористатися слухачі буткемпу. 

Мастермайнд для випускників буткемпу 

Серед учасників, які отримають сертифікат, будуть розіграні 10 місць для участі в груповій роботі над кейсами і особистими запитами під модерацією експерта.

Отримати ці можливості підприємці можуть, зареєструвавшись на онлайн-програму навчання «Буткемп економічного відновлення» — три всесвітньо відомі курси від Harvard University, University of Virginia, Rice University, вперше перекладені українською мовою, та спеціально розроблений курс від топ-підприємців України, які допоможуть безкоштовно здобути актуальні воєнному часу знання.

Навчання допоможе підприємцям:

  • отримати практичні навички для старту, відновлення або масштабування бізнесу;
  • адаптувати бізнес до умов економічної кризи та війни;
  • повірити у власні сили та підвищити ефективність бізнесу.

Кому варто взяти участь?

  • Майбутнім підприємцям, які тільки планують започаткувати свій бізнес.
  • Підприємцям-початківцям, які нещодавно відкрили власну справу та шукають можливості для розвитку.
  • Власникам мікро-, малого та середнього бізнесу, які хочуть відновити бізнес, що постраждав внаслідок війни, або прагнуть до масштабування.

Час переходити до дій:

Будувати, відновлювати та розвивати бізнес в Україні сьогодні, як долати найвищі гори — складно, ризиковано й невідомо, що чекає попереду. Але набагато простіше йти цим шляхом у зв’язці з однодумцями та за підтримки досвідчених тренерів.

Зареєструватися на програму