5 листопада відбувся благодійний вечір Фундації Дім Рональда МакДональда. Його мета – зібрати кошти, що допоможуть побудувати перший в Україні Дім Рональда МакДональда на території найбільшої дитячої лікарні України «Охматдит» для сімей важкохворих дітей.

Дім Рональда МакДональда – це простір, де родини можуть залишитися поруч з дітьми під час лікування та безкоштовно перебувати там стільки, скільки буде потрібно. Особливо важливо, що Дім допомагатиме батькам, які прибули з іншого міста чи села, і не можуть дозволити собі дороге тимчасове житло в Києві.

На благодійному вечорі robota.ua долучилася до збору коштів, задонативши  200 тисяч гривень. Збір підтримали небайдужі меценати, представники бізнесу, культури та мистецтва – щоб подарувати хворим дітям простір, де їм буде затишно й комфортно жити разом з батьками у найважчі для них часи.

«Ми в robota.ua долучаємось до благодійної ініціативи, адже у такі складні часи треба підтримувати тих, хто робить добро. І закликаємо інші бізнеси підтримати Фундацію та зробити свій внесок у добру справу. У Німеччині таких закладів вже 40! Допоможімо збудувати перший Дім Рональда МакДональна в Україні», – Валерій Решетняк, CEO robota.ua.

Приєднатися до збору коштів на Дім Рональда Макдональда