Mind спільно з Асоціацією IT Ukraine проводить дослідження внеску ІТ-індустрії в досягнення перемоги України протягом двох років повномасштабної війни.

У звіті аналізуються кількісні та якісні показники за 7 основними напрямами. Зокрема, допомога ЗСУ, підтримка та інтеграція ветеранів, кібервійсько, ІТ-розробки для перемоги, соціальні проєкти та благодійність тощо.

Бекґраунд

ІТ-індустрія бере активну участь у захисті країни від російського вторгнення. Ця участь представлена здебільшого у кіберпросторі та на соціальному рівні. ІТ-фахівці часто працюють паралельно у своїх компаніях та як волонтери в українських та міжнародних проєктах з інформаційного захисту. А також збирають кошти, волонтерять, йдуть до лав ЗСУ. Але вся ця інформація не консолідована, загальний рівень допомоги незрозумілий суспільству через непоінформованість і сформовану репутацію ІТ-галузі як такої, що не завжди живе проблемами своєї держави. 

Ідея проєкту – консолідувати на рівні країни всю інформацію про участь ІТ-індустрії у війні та презентувати суспільству.

Запрошуємо всі ІТ-компанії долучитися та відповісти на запитання в анкеті.