Про Budni
Наші продукти
Успішній Україні майбутнього конче потрібні процвітаючі підприємства. Тому ми зібрали для вас перелік програм, порад та грантів, які допоможуть українським бізнесам втриматися на плаву у буремні часи війни та продовжити розвиток після нашої перемоги.
Перш за все звертаємося до того, що пропонує держава. На порталі Дія.Бізнес постійно поповнюється список програм та ініціатив для допомоги підприємцям під час війни. Серед них:
Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб
Ця програма передбачає просту фінансову допомогу для вимушених переселенців без зайвої бюрократії. Обов’язково поділіться нею зі своїми працівниками, адже з її допомогою можна:
Також ця програма передбачає зниження податків для бізнесів та запровадження кредитів під 0%. Програма проста і не потребує зайвих паперів.
Програма щодо тимчасового переміщення підприємств з постраждалих від війни регіонів
Якщо ваше підприємство знаходиться в постраждалому регіоні країни — і не має ресурсів для відновлення виробництва у таких умовах — держава може допомогти перевезти ваші потужності у більш безпечні райони.
Перевагу і пріоритет віддають стратегічно важливим підприємствам, які виробляють товари першої необхідності, які забезпечують цивільних та військових.
Подати заявку можна за посиланням, а ознайомитися з програмою детальніше — за ось цим. Більш детальний перелік ініціатив з релокейту — за цим посиланням.
Кредитні програми
Якщо першочергова потреба вашого бізнесу це фінанси, держава пропонує декілька програм кредитування.
Також держава пропонує Державні гарантії на портфельній основі та Кредитування аграріїв. У той же час існує декілька недержавних ініціатив з підтримки українських підприємців. З найцікавішими ознайомимося нижче.
Це ініціатива активістів Бізнес-школи Українського католицького університету, яка має на меті допомогти українським бізнесам у виході на іноземні ринки. Експерти допоможуть підібрати персонал і врегулювати юридичні аспекти питань ведення бізнесу за кордоном.
Хлопці та дівчата із Prozorro запустили платформу для забезпечення потреб бізнесів та держави в умовах війни. Якщо у вас є потреба, ви підприємець або донорська організація, після реєстрації вам надається доступ до середовища Prozorro+, де органи влади, підприємці та донорські організації можуть контактувати та задовольняти потреби одне одного.
Безоплатна правова допомога під час війни
Український підприємець може отримати правову допомогу онлайн — портал ДІЯ радить користуватися телеграм-каналом ЮРИДИЧНИЙ РАДНИК, де можна слідкувати за актуальною інформацію у правовому полі. Якщо ж ваше питання потребує поглибленого втручання, пишіть у телеграм-чат каналу — там вам допоможуть юристи-волонтери.
Колеги з LIGA360 та компанія LIGA ZAKON організували інформаційну сторінку з усіма важливими аналітичними статтями, постановами та законами про бізнес під час війни, які діють або були нещодавно введені українською владою. Дуже інформативно.
Більше ініціатив з допомоги українському бізнесу в умовах війни ви можете знайти за посиланням у блоці “Ініціативи підтримки бізнесу”. Там також можна знайти інформацію про посівну, роботу з іноземними маркетплейсами, легку промисловість та інше.
$5 мільйонів від Google
Google запустив Фонд підтримки українських стартапів, у рамках якого розподілить 5 мільйонів доларів серед 50 стартапів протягом 2022 року. Додатково кожен отримає свого Google-менеджера, а також доступ до Google Cloud. Реєструватися можна за посиланням, там також наведені критерії та умови відбору учасників.
Успішний бізнес забезпечує нашій армії безпечний тил. Тому обов’язок українських бізнесів — розвиватися і підтримувати економіку, таким чином наближуючи нашу перемогу щодня.
Слава Україні!
Читайте більше за тегами: