Завдяки фінансуванню від Google.org, INCO надає Prometheus, найбільшій освітній платформі України, 2 500 безплатних стипендійних місць для навчання на програмах Google Career Certificate на Coursera.

Стипендії покликані підтримати українців, які втратили роботу або ризикують її втратити, та допомогти їм безплатно опанувати актуальні професії у найкоротші терміни, щоб зрости кар’єрно, змінити сферу діяльності та отримати міжнародну сертифікацію.

Курси складаються з відеозанять, практичних завдань і тестувань. Учасники навчаться використовувати популярні інструменти та платформи, необхідні для старту роботи. Програми не тільки допоможуть засвоїти нові знання, але й включатимуть соціально-психологічну та професійну підтримку перед працевлаштуванням.

Завдяки попередньому гранту Google.org 5 000 українців отримали нові професії, карʼєрну, психологічну підтримку чи знайшли нову роботу.

Програма не вимагає релевантного досвіду та дозволяє учасникам менш ніж за пів року опанувати популярні професії у галузях, що швидко розвиваються. Зареєструватися на програму можна на платформі Prometheus.

Навчання доступне українською мовою онлайн. Учасники програми «Професійні сертифікати від Google» зможуть обрати один із двох курсів у сфері ІТ, доступних на Coursera — «IT-Підтримка‎» і «Цифровий маркетинг та електронна комерція‎». 

У 2024 році будуть відкриті додаткові відбори на такі програми, як «Кібербезпека», «Аналітика даних», «Управління проєктами» та «UX-дизайн», які доступні англійською мовою.

Деталі програм, доступних з 8 листопада:

Навчальна програма, що складається з п’яти послідовних курсів. Розроблена Google.org і представлена ​​на Coursera. Програма дозволяє навчатися за допомогою відеолекцій та різноманітних практичних завдань, які моделюють реальні сценарії ІТ-підтримки, актуальні для таких посад, як фахівець технічної підтримки, системний адміністратор тощо.

Навчальна програма, що складається з семи послідовних курсів. Програма допоможе підготуватися до першої роботи у сфері маркетингу та навчитися використовувати такі інструменти, як Canva, Constant Contact, Google Ads, Google Analytics, Hootsuite, HubSpot, Mailchimp, Shopify і Twitter. Вміст курсів інтерактивний і розроблений співробітниками Google з досвідом роботи в цій галузі.

На стипендію можуть претендувати українці/ки, які перебувають в Україні або за її межами і:

  • повністю чи частково втратили роботу внаслідок військової агресії РФ;
  • чия зайнятість опинилася під загрозою під час війни.

Відбір відбуватиметься на основі анкет, які слухачі заповнюють при реєстрації на освітній платформі Prometehus.

Кількість місць обмежена. Взяти участь в програмі можуть кандидати, які мають чітку мотивацію вступити на програму та завершити навчання. Якщо вашу кандидатуру відберуть для участі, ви отримаєте лист-запрошення на інформаційну сесію в онлайн-режимі.

Старт навчання: 4 грудня 2023 року. 

Реєстрація триває до 29 листопада 2023 року включно.

Зареєструватися