Про Budni
Наші продукти
Максим Сундалов,
cпівзасновник та керівник онлайн-школи англійської мови EnglishDomСвіт трансформується щодня. Те, що було актуальним сьогодні, може втратити свою новизну наступного дня. Проте певні речі залишаються незмінними – освіта та необхідність розвитку та вдосконалення власних навичок. Це стосується кожної сфери нашого життя та професії.
Навіщо HR-спеціалісту англійська
HR-менеджер — людина, яка стане кращим другом, мудрим радником та, у разі необхідності, психологом. Він має бути на одній хвилі з потенційним співробітником ще на етапі співбесіди. Сьогодні більшість компаній виходить на зовнішні ринки, тому виникає гостра необхідність у співпраці крос-культурних команд. Володіння англійською HR-термінологією стає невід’ємною частиною професійної діяльності. За статистикою WebTechnologySurveys, понад 60% всієї нової інформації спочатку виходить англійською. Тож аби залишатися кваліфікованим спеціалістом, потрібно тримати руку на пульсі.
Згідно з даними цифрової платформи онлайн-школи англійської мови EnglishDom, 27% наших студентів вивчають мову заради кар’єрного зростання. Так, HR-спеціалісту потрібно добре володіти англійською у випадку, якщо він бажає отримати міжнародну сертифікацію, наприклад, SHRM. Вона дозволяє працювати на міжнародному рівні й розширює професійні можливості для спеціаліста. Ми проводимо заняття й для корпоративних студентів, тому до нас доволі часто звертаються HRD та HR-спеціалісти, і разом із ними ми зібрали цей словник важливих професійних термінів.
Володіння HR-термінологією англійською як одна з ключових навичок HR-спеціаліста
Чи є ви досвідченим HR-фахівцем або тільки почали свій шлях у цій професії, розуміння термінології та HR-професіоналізмів є частиною ділової англійської мови. Сьогодні спостерігаємо тренд — багато компаній прагне вийти на міжнародний ринок. У таких випадках може розпочатися співпраця з іноземними колегами, а це відрядження, відеоконференції, електронне листування та освіта англійською. Згодом виникне необхідність у пошуку нових співробітників.
Навіть якщо ви не працюєте на міжнародному ринку, термінологія HR-напрямку все одно спочатку виникає англійською. Навіть сама назва — HR або Human Resources — досі використовується в більшості компаній без перекладу, бо англійський термін повніше розкриває сенс. Тож давайте розглянемо детальніше деякі з них, а для зручності розіб’ємо їх за тематичними блоками.
1. Підбір персоналу
Словник HR-а (словник професіоналізмів) — це тільки перший крок до вільної комунікації в HR-сфері. Крім нього, існує ще багато допоміжних засобів: підручники, словники, подкасти або тематичні блоги. А ті, хто хоче підтримки зі сторони, завжди можуть обрати собі тематичну освіту, бо сьогодні мовна спеціалізована підготовка — доволі поширена послуга.
Читайте більше за тегами: