Про Budni
Наші продукти
Орієнтир на успіх у житті починається з будування планів. Але чому одні люди досягають поставленої мети, долаючи різні перешкоди, а іншим не вдається виконати поставлені завдання? Плани стають химерами, мріями, які не збуваються. Вся причина краху в особистому ставленні: якщо тупцювати на місці та знаходити мільйон відмовок, успіху досягти практично неможливо.
Розповідаємо, що не варто говорити собі та брати за правило, якщо хочете бути успішною людиною: щасливою та забезпеченою.
В мене нічого не вийде
Найпростіша, найбанальніша, найрозповсюдженіша та найшкідливіша відмовка. Найкоротший шлях до лузерства: з самого початку налаштувати себе на негативний результат і не робити ніяких дій.
Що робити: просто заборонити собі думати про це.
Немає грошей
Дійсно, не всі люди мають забезпечених батьків або одержують великий спадок. І далеко не всі мають стільки коштів, аби дозволити собі витрачати скільки заманеться. Відсутність грошей – не перешкода для великих ідей та амбітних планів.
Що робити: взяти відсутність коштів за мотивацію заробляти більше. Шляхом пошуку нової роботи або додаткового прибутку (див. пункт 1).
Немає зв’язків
Світ знає багато історій про те, що навіть власники великих бізнесів починали з самих низів. Уолт Дісней, Вільям Харлі (засновник Harley Davidson Motor Company), Стів Джобс, Білл Гейтс починали свій бізнес без меценатів, у гаражах, а згодом започатковували великий бізнес.
Що робити: знати, що комунікації правлять світом. Зв’язки та контакти напрацьовуються. Для цього треба вийти з зони комфорту та почати спілкуватись.
Немає часу
Відмовка, в яку успішна самодостатня людина ніколи не повірить. Виділити першочергові завдання, правильно організувати свій робочий час реально для кожної людини. Варто задуматись над тим, скільки часу можна приділити корисним справам, якщо скоротити до мінімуму щоденний ритуал гортання соцмереж, натомість займаючись саморозвитком та побудовою комунікацій.
Що робити: видалити зі свого графіка кілька некорисних завдань, для байдикування виділяти, наприклад, півгодини на день.
Мені ніхто не допомагає та не підтримує
Так, у кожного бувають періоди, коли доводиться стикатися з відсутністю підтримки з боку близьких людей (сторонні нікому нічого не винні) – у роботі, бізнесі, особистому житті. Це можливо тому, що близькі не розуміють, що саме ви робите, не впевнені, чи буде вам це потрібно, чи принесе щастя. Або ж вони самі не впевнені у собі та у завтрашньому дні.
Що робити: навчити близьких підтримувати вас. Шляхом пояснень і вагомих аргументів. Якщо будете бачити, що це працює, вчіться залучати до групи підтримки й сторонніх людей.
Мені вже пізно щось змінювати у житті
Досягти успіху у житті можливо у будь-якому віці: дитячому, підлітковому, юному, зрілому. Це доведено життям та історією. Так, нехай спорт є винятком, але для саморозвитку та реалізації у бізнесі, вік не перешкода. Коли людина інфантильна, або лінується, то вона сама видумує для себе обмеження, зокрема й вікові.
Що робити: планувати, творити, діяти попри вік. Успішний не той, хто молодший, а той, хто не лінується, займається улюбленою справою та знає чого хоче.
Найбільша цінність людини – життєва енергія, яку вона вкладає у свою справу. Тож не будемо витрачати рідкісний дар на відмовки та лінощі. Вірте у себе, будьте продуктивними та не ставайте перешкодою на власному шляху до успіху.
Читайте більше за тегами: